Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Doplňky stravy » Srovnání cen Nicorette Invisipatch 25 mg

Doplňky stravy

Nicorette Invisipatch 25 mg

Hodnocení: 8x
  • 3.875

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Nicorette invisipatch 25 mg/16 h Nicorette invisipatch 15 mg/16 h Nicorette invisipatch 10 mg/16 h transdermální náplast (nicotinum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83886
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nicorette Invisipatch 25 mg koupíte i tady

Specifikace Nicorette Invisipatch 25 mg

Kategorie Doplňky stravy
Výrobce JOHNSON&JOHNSON
Nejnižší cena 395 Kč

Náplasti NICORETTE® patří do skupiny léků náhradní nikotinové léčby a jsou určeny kuřákům, kteří jsou zvyklí kouřit pravidelně v průběhu dne. Náplasti jsou určeny pro léčbu závislosti na nikotinu. ... a dál?

Produkt Nicorette Invisipatch 25 mg

Nicorette Invisipatch 25 mg - parametry

Název produktu: Nicorette Invisipatch 25 mg
Výrobce: JOHNSON&JOHNSON
Minimální cena: 395 Kč
Maximální cena: 548 Kč
Ušetríte až: 153 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.88 bodů z 5
Počet hodnocení: 8 x
Hodnocení:
  • 3.875
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Nicorette invisipatch 25 mg/16 h Nicorette invisipatch 15 mg/16 h Nicorette invisipatch 10 mg/16 h transdermální náplast (nicotinum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Nicorette invisipatch musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 12 týdnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Nicorette invisipatch a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Nicorette invisipatch používat 3. Jak se Nicorette invisipatch používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Nicorette invisipatch uchovávat 6. Další informace 1. CO JE NICORETTE INVISIPATCH A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Nicorette invisipatch patří do skupiny léků užívaných k odvykání kouření. Přípravek Nicorette invisipatch je určen k léčbě závislosti na tabáku, ke zmírnění touhy po kouření (nikotinu) a ke zmírnění abstinenčních příznaků, což umožňuje snadnější odvykání kouření kuřákům motivovaným přestat kouřit. Pokud přestanete kouřit a Vaše tělo již nedostává nikotin vstřebávaný z tabáku, můžete pociťovat nepříjemné pocity, které se nazývají abstinenční příznaky. Pomocí přípravku Nicorette invisipatch můžete těmto příznakům předejít, případně nepříjemné pocity zmírnit - po určitou dobu budete svému tělu náplastmi Nicorette invisipatch dodávat malá množství nikotinu, který je v náplastech obsažen v čisté formě a nepůsobí zdravotní rizika spojovaná s kouřením. Zdravotní rizika v důsledku kouření jsou způsobena škodlivinami obsaženými v tabáku. Odborná rada a podpora Vašeho okolí zpravidla zlepšují naději na úspěch. Je-li to možné, používejte přípravek jako součást programu na odvykání kouření. Pokud používáte náplasti Nicorette invisipatch dle doporučeného dávkování, pomáhají Vám kontrolovat případné zvýšení tělesné hmotnosti po ukončení kouření. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE NICORETTE INVISIPATCH POUŽÍVAT Nepoužívejte přípravek Nicorette invisipatch - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na nikotin nebo na kteroukoli další složku přípravku. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Nicorette invisipatch je zapotřebí Přípravek Nicorette invisipatch používejte pouze po poradě s lékařem v těchto případech: - pokud jste v minulosti prodělal/a závažnou srdečně-cévní příhodu nebo jste v posledních 4 týdnech byl/a léčen/a v nemocnici z důvodu srdeční nevolnosti (jako jsou např. cévní mozková příhoda, srdeční infarkt,


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.