Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Ibumax 400 mg 100 Tablet

Pohybový aparát

Ibumax 400 mg 100 Tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Přípravek IBUMAX 400 mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika,analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky)Léčivá látka ibuprofen zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů,které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně.Ibuprofen zmírňuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.91791
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ibumax 400 mg 100 Tablet koupíte i tady

Specifikace Ibumax 400 mg 100 Tablet

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce VITABALANS
Nejnižší cena 87 Kč

Přípravek IBUMAX 400 mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky). Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let.. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Ibumax 400 mg 100 Tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Ibumax 400 mg 100 Tablet - parametry

Název produktu: Ibumax 400 mg 100 Tablet
Výrobce: VITABALANS
Minimální cena: 87 Kč
Maximální cena: 117 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek IBUMAX 400 mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika,analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky)Léčivá látka ibuprofen zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů,které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně.Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybovéhoústrojí. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení.Přípravek IBUMAX 400mg se používá při mírné až střední bolesti, např. při bolestihlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázejícíchřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí,dále při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčbahorečnatých stavů při jiných onemocněních. V případě zánětlivých a degenerativníchonemocnění kloubů (artritidě a artróze) a páteře nebo postižení měkkých tkáníPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležitéúdaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však IBUMAX 400mg musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovatpřečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradits lékařem.- Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebopokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedenyv této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.pohybového ústrojí provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostíse přípravek používá pouze na doporučení lékaře.Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let. Lék, který potlačuje bolesti pohybového aparátu, zubů a hlavy, menstruační bolesti, bolesti při pohmožděninách. Uleví od příznaků chřipky, nachlazení. Farmakoterapeutická skupina: Protizánětlivá a protirevmatická léčiva. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Ibuprofen za příznivou cenu od finského výrobce léčiv Vitabalans. Obsahuje 400mg ibuprofenu. Zmírňuje bolest a zánět. Ibumax 400mg 100 tablet od Vitabalans Oy na www.GigaLekarna.cz za 87 Kč . Ibumax 400mg 100tbl.por.flm. Vitabalans


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.