Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Ibumax 400 mg 100 Tablet

Pohybový aparát

Ibumax 400 mg 100 Tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Trápí Vás bolesti hlavy, zubů, zad, bolestivá menstruace, bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění? Ibumax je určen na tyto potíže. V čem se IBUMAX liší od ostatních přípravků na ibuprofenové bázi? IBUMAX neobsahuje barviva, neobsahuje sacharozu, laktozu ani gluten.Tableta má půlicí rýhu (možnost ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ibumax 400 mg 100 Tablet koupíte i tady

Specifikace Ibumax 400 mg 100 Tablet

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce VITABALANS
Nejnižší cena 89 Kč

Přípravek IBUMAX 400mg se používá při mírné až střední bolesti, např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí, dále při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních. ... a dál?

Produkt Ibumax 400 mg 100 Tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Ibumax 400 mg 100 Tablet - parametry

Název produktu: Ibumax 400 mg 100 Tablet
Výrobce: VITABALANS
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 122 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Trápí Vás bolesti hlavy, zubů, zad, bolestivá menstruace, bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění? Ibumax je určen na tyto potíže. V čem se IBUMAX liší od ostatních přípravků na ibuprofenové bázi? IBUMAX neobsahuje barviva, neobsahuje sacharozu, laktozu ani gluten.Tableta má půlicí rýhu (možnost zvolení dávky na 200mg ibuprofenum)Tableta je potažena vodním filmem („water coating technology"), díky čemuž má rychlý nástup účinku ("Water coating technology" water coating technology: skandinávská technologická metoda potahování tablety - nepoužívají se při ní organická rozpouštědla, výroba Ibumaxu je maximálně šetrná k pacientovi i k přírodě) Příbalová informace výrobku IBUMAX 400 MG 100X400MG Potahované tablety IBUMAX 400 mgpotahované tablety(Ibuprofenum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však IBUMAX 400 mg musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem.- Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.V příbalové informaci naleznete:1. Co je IBUMAX 400 mg a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete IBUMAX 400 mg užívat3. Jak se IBUMAX 400 mg používá4. Možné nežádoucí účinky5. Jak IBUMAX 400 mg uchovávat6. Další informace1. Co je IBUMAX 400 mg a k čemu se používáPřípravek IBUMAX 400 mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a horečky)Léčivá látka ibuprofen zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně. Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Přípravek IBUMAX 400mg se používá při mírné až střední bolesti, např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí, dále při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních. V případě zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů (artritidě a artróze) a páteře nebo postižení měkkých tkání pohybového ústrojí provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostí se přípravek používá pouze na doporučení lékaře. Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let.2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete IBUMAX 400 mg užívatNeužívejte IBUMAX 400 mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.