Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Infadolan mast 100 g

Léky

Infadolan mast 100 g

Hodnocení: 5x
  • 4

Infadolan je léčivý přípravek na popáleniny, suchou kůži i opruzeniny pro novorozence i dospělé. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFADOLAN mast(vitamín A - retinoli acetas a vitamín D2- ergocalciferolum)Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Infadolan mast 100 g koupíte i tady

Specifikace Infadolan mast 100 g

Kategorie Léky
Výrobce HERBACOS
Nejnižší cena 113 Kč

Infadolan mast urychluje hojení a obnovuje poškozenou pokožku. Používá se: k promazávání suché pokožky u chronických ekzémů a u pacientů s atopickou dermatitidou na neinfikované drobné rány, oděrky na popáleniny I. stupně na suchou popraskanou kůži a na trhliny v kožních rýhách jako prevence opruzenin u dětí i dospělých. Mast Infadolan je určena pro dospělé, dospívající i děti od novorozeneckého věku. ... a dál?

Produkt Infadolan mast 100 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Infadolan mast 100 g - parametry

Název produktu: Infadolan mast 100 g
Výrobce: HERBACOS
Minimální cena: 113 Kč
Maximální cena: 145 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Infadolan je léčivý přípravek na popáleniny, suchou kůži i opruzeniny pro novorozence i dospělé. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFADOLAN mast(vitamín A - retinoli acetas a vitamín D2- ergocalciferolum)Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka nebo zdravotní sestry.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci.- Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.Co naleznete v této příbalové informaci1. Co je INFADOLAN a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete INFADOLAN používat3. Jak se INFADOLAN používá4. Možné nežádoucí účinky5 Jak INFADOLAN uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. Co je INFADOLAN a k čemu se používáInfadolan je mast pro zevní použití obsahující vitamin A a vitamin D2 v bezvodém masťovém základu, vhodná k urychlení obnovy pokožky na postiženém místě. Infadolan se používá u dospělých i dětí od novorozeneckého věku na neinfikované drobné rány, oděrky, popáleniny I. stupně, na suchou popraskanou kůži, na trhliny v kožních rýhách. Na doporučení lékaře i k léčbě bércových vředů (k urychlení epitelizace, hojení vředů, které mají čistou, neinfikovanou spodinu), proleženin apod. Je zvláště vhodný k promazávání suché pokožky, u pacientů s atopickou dermatitidou, dále k prevenci opruzení u dětí a dospělých.2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete INFADOLAN používatNepoužívejte INFADOLAN:- při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku - na sliznice a do očíUpozornění a opatření Při používání přípravku Infadolan na rozsáhlejší plochy poškozené pokožky (při proleženinách) se o způsobu používání a délce léčby poraďte s lékařem.Při náhodném požití většího množství přípravku dítětem může dojít k nevolnosti až zvracení. Je vhodné zvracení podpořit nebo vyvolat a vyhledat lékaře.Další léčivé přípravky a přípravek InfadolanProsím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.Vzájemné ovlivnění účinku přípravku Infadolan a jiných přípravků není známo. Přesto bez porady s lékařem nepoužívejte současně s touto mastí žádné volně prodejné léky pro místní používání. Jestliže Vám lékař bude předepisovat nějaký jiný lék, informujte ho, že již používáte Infadolan.Používání přípravku Infadolan s jídlem a pitím Vstřebávání masti není ovlivněné příjmem potravy.Těhotenství a kojení Infadolan lze používat v těhotenství a při kojení. Při lokální apl


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.