Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Houštecká Eva: Španělština v testech s gramatickým minimem

Učebnice/Odborná literatura

Houštecká Eva: Španělština v testech s gramatickým minimem

Hodnocení: 1x
  • 4

Španělština v testech s gramatickým minimem - Houštecká Eva Praktická příručka obsahuje stručný popis španělské mluvnice spolu s cvičeními, která slouží k ověření, upevnění a zdokonalení znalostí španělštiny. Knížka je rozdělena do dvou částí, z nichž první je zaměřena na jednodušší a velmi frekventované jazykové ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.95068
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Houštecká Eva: Španělština v testech s gramatickým minimem koupíte i tady

Specifikace Houštecká Eva: Španělština v testech s gramatickým minimem

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 144 Kč

Praktická příručka obsahuje stručný popis španělské mluvnice spolu s cvičeními, která slouží k ověření, upevnění a zdokonalení znalostí španělštiny. Knížka je rozdělena do dvou částí, z nichž první je zaměřena na jednodušší a velmi frekventované jazykové jevy, druhá na jevy obtížnější. V každé části jsou napřed uvedeny španělské testové věty, do kterých je třeba doplnit chybějící výrazy. Při řešení formou výběru z nabídnutých možností napomáhá český překlad, správné řešení si lze ověřit v následujícím klíči. » ... a dál?

Produkt Houštecká Eva: Španělština v testech s gramatickým minimem

Houštecká Eva: Španělština v testech s gramatickým minimem - parametry

Název produktu: Houštecká Eva: Španělština v testech s gramatickým minimem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 144 Kč
Maximální cena: 369 Kč
Ušetríte až: 225 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Španělština v testech s gramatickým minimem - Houštecká Eva Praktická příručka obsahuje stručný popis španělské mluvnice spolu s cvičeními, která slouží k ověření, upevnění a zdokonalení znalostí španělštiny. Knížka je rozdělena do dvou částí, z nichž první je zaměřena na jednodušší a velmi frekventované jazykové jevy, druhá na jevy obtížnější. V každé části jsou napřed uvedeny španělské testové věty, do kterých je třeba doplnit chybějící výrazy. Při řešení formou výběru z nabídnutých možností napomáhá český překlad, správné řešení si lze ověřit v následujícím klíči. Zjistí-li student, že mu některé jevy dělají potíže, může si okamžitě nalézt potřebné informace v následujícím jasném a stručném výkladu příslušné gramatické a lexikální látky. Za výkladem následují překladová cvičení, v nichž si student ověří, do jaké míry zvládnul právě probranou látku. I tato cvičení jsou opatřena klíčem, stejně jako závěrečné testové věty, které jsou zaměřeny na kombinaci jevů procvičovaných v předcházejících částech. Příručka je určena studentům ve školách a kursech, samoukům a všem zájemcům o španělštinu až do úrovně středně pokročilých jako doplněk ke kterékoliv základní učebnici. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Španělský jazyk od LEDA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Tato jazyková příručka je určena všem zájemcům o španělštinu na úrovni mírně a středně pokročilých, kteří si chtějí ověřit, upevnit a zdokonalit své znalosti. Je ideálním doplňkem učebnic pro samouky, může však sloužit i učitelům španělštiny jako jedna z učebních pomůcek. Obsahuje řadu doplňovacích překladových testů včetně příslušného klíče. Španělština v testech - Eva Houštecká od authora Eva Houštecká a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Autor : Eva Houštecká, Druh sortimentu : Kniha, Španělština v testech, Jazyk : Španělština, Počet stran : 184


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.