Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Horáčková M. a: Český jazyk - učebnice (5. ročník ZŠ)

Knihy

Horáčková M. a: Český jazyk - učebnice (5. ročník ZŠ)

Hodnocení: 1x
  • 4

Jedním ze základních rysů učebnice je opět motivační příběh skřítků – tentokrát putují v čase a přitom pomáhají dětem osvojit si učivo pravopisu, rozvíjet slovní zásobu a komunikační dovednosti, získat návyky a dovednosti spojené s psaním textů… Publikace v neotřelé grafické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.835
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Horáčková M. a: Český jazyk - učebnice (5. ročník ZŠ)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 142 Kč

Český jazyk pro 5.ročník ZŠ - Učebnice - Horáčková M. Publikace v neotřelé grafické podobě navazuje na koncepci učebnice 4. ročníku.Učebnicí provází šest průvodních dětských postav, které jsou žákům blízké svým vyjadřováním i způsobem uvažování.Prostřednictvím učebnice si žáci nenásilnou formou osvojí veškeré učivo požadované závaznými vzdělávacími programy; zahrnuto je i učivo rozšiřující.Východiskem výkladu i cvičení jsou poutavé texty z nejrůznějších oborů, které přinášejí řadu zajímavých poznatků a podněcují » ... a dál?

Produkt Horáčková M. a: Český jazyk - učebnice (5. ročník ZŠ)

Horáčková M. a: Český jazyk - učebnice (5. ročník ZŠ) - parametry

Název produktu: Horáčková M. a: Český jazyk - učebnice (5. ročník ZŠ)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 142 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 17 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jedním ze základních rysů učebnice je opět motivační příběh skřítků – tentokrát putují v čase a přitom pomáhají dětem osvojit si učivo pravopisu, rozvíjet slovní zásobu a komunikační dovednosti, získat návyky a dovednosti spojené s psaním textů…

Publikace v neotřelé grafické podobě navazuje na koncepci učebnice 4. ročníku.

Učebnicí provází šest průvodních dětských postav, které jsou žákům blízké svým vyjadřováním i způsobem uvažování.

Prostřednictvím učebnice si žáci nenásilnou formou osvojí veškeré učivo požadované závaznými vzdělávacími programy; zahrnuto je i učivo rozšiřující.

Východiskem výkladu i cvičení jsou poutavé texty z nejrůznějších oborů, které přinášejí řadu zajímavých poznatků a podněcují zájem o další vědní disciplíny (dějepis, literární výchova, vlastivěda, botanika, …).

Zařazeny jsou i propracované slohové oddíly rozvíjející schopnost písemné i ústní komunikace a porozumění textům různých žánrů a forem.

V Průvodci pro učitele jsou k učebnicové sadě navrženy a podrobně popsány čtyři projekty reflektující průřezová témata.

S doložkou MŠMT. Učebnice s neotřelou grafickou podobou žáky seznámí s tvaroslovím, slovotvorbou, skladbou a pravopisem a pomůže jim rozvinout jejich verbální schopnosti a komunikační dovednosti. K tomu slouží mimo jiné nahrávky na CD, které jsou určeny k reprodukci slyšeného vlastními slovy, k interpretaci, k nácviku věcného naslouchání a k práci s informacemi.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.