Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hana Mikulenková: Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ

Učebnice/Odborná literatura

Hana Mikulenková: Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato učebnice odpovídá požadavkům RVP ZV. Učebnice podporuje dosažení očekávaných cýstupů z tematické oblasti Člověk a jeho svět ve druhém období vzdělávání na ZŠ. Tato tematicky zaměřená učebnice je novinkovou publikací. Stejně jako další novinkové publikace Člověk a jeho zdraví a Lidé kolem nás doplňuje obsah ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hana Mikulenková: Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ koupíte i tady

Specifikace Hana Mikulenková: Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 65 Kč

Přehledně členěná učebnice zprostředkovává v tematicky řazených kapitolách dějepisné učivo. Získávané vědomosti a dovednosti jsou zřetelně strukturovány grafickým rozložením učebnice: rozšiřující učiv ... a dál?

Produkt Hana Mikulenková: Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ

Hana Mikulenková: Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ - parametry

Název produktu: Hana Mikulenková: Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 65 Kč
Maximální cena: 123 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato učebnice odpovídá požadavkům RVP ZV. Učebnice podporuje dosažení očekávaných cýstupů z tematické oblasti Člověk a jeho svět ve druhém období vzdělávání na ZŠ. Tato tematicky zaměřená učebnice je novinkovou publikací. Stejně jako další novinkové publikace Člověk a jeho zdraví a Lidé kolem nás doplňuje obsah vzdělávacího oboru Člověk a jeho svět (doplňuje obsah dosavadních učebnic Přírodověda pro 4. ročník, Vlastivěda pro 4. ročník, Přírodověda pro 5. ročník, Vlastivěda pro 5. ročník) o ty tematické celky, které nově vyplývají z RVP ZV. Všechny tyto učebnice vycházejí z nové strategie vzdělávání, která zdůrazňuje klíčové kompetence, jejich provázanost se vzdělávacím obsahem a uplatnění získaných vědomostí a dovedností v praktickém životě. Jednotlivé tematické celky jsou postaveny na účinné motivaci, vzájemné spolupráci a aktivizujících metodách výuky (komunitní kruh, dramatizace, sociodrama, projektová výuka apod.), umožňují variabilnější organizaci a individualizaci výuky podle potřeb a možností žáků. Jelikož některé z tematických celků doslova reprezentují okruhy aktuálních problémů současného světa, jsou integrativní součástí těchto učebnic průřezová témata propojena nejen se vzdělávacím obsahem daného vzdělávacího oboru, ale také se vzdělávacími obsahy oborů ostatních. Publikace: Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ - Člověk a jeho svět - Hana Mikulenková. Přehledně členěná učebnice zprostředkovává v tematicky řazených kapitolách dějepisné učivo. Získávané vědomosti a dovednosti jsou zřetelně strukturovány grafickým rozložením učebnice: rozšiřující učivo uváděné především na boční barevné liště vede žáky k hlubšímu zájmu o probíranou problematiku cestou samostatné i skupinové práce i upozorňováním na alternativní zdroje informací (akcentovány jsou moderní informační média, především internet). Učebnice Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ je doprovázena vkusnými ilustracemi i bohatým fotografickým materiálem. Publikace: Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ - Člověk a jeho svět - Hana Mikulenková. Učebnice Lidé a čas pro 4. a 5. ročník ZŠ náleží do souboru učebnic Člověk a jeho svět, pokrývajícího na prvním stupni požadavky stejnojmenného vzdělávacího oboru vymezeného v RVP ZV. (Schvalovací doložka MŠMT: č.j. 9885/2008-22) Lidé a čas pro 4.a 5. ročník - 4. a 5. ročník - Edice: Modrá řada - Prodos - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 8 Hana MikulenkováOdesíláme 11.11.2013Člověk a jeho světProdos 2008, edice Modrá řadaKniha, čeština, 80 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.