Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Halasová Jitka: Písanka 2 - 2. díl (pro 2. roč. ZŠ)

Učebnice/Odborná literatura

Halasová Jitka: Písanka 2 - 2. díl (pro 2. roč. ZŠ)

Hodnocení: 1x
  • 4

Písanky jsou předtištěné linkované pracovní sešity s ilustracemi, které slouží k nácviku psaní v hodinách českého jazyka v 2. ročníku ZŠ. Cílem při sestavování byl rozvoj písařských dovedností žáků prostřednictvím systematického nácviku psaní jednotlivých tvarů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Halasová Jitka: Písanka 2 - 2. díl (pro 2. roč. ZŠ) koupíte i tady

Specifikace Halasová Jitka: Písanka 2 - 2. díl (pro 2. roč. ZŠ)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 35 Kč

Písanky jsou předtištěné linkované pracovní sešity s ilustracemi, které slouží k nácviku psaní v hodinách českého jazyka v 2. ročníku ZŠ. Cílem při sestavování byl rozvoj písařských dovedností žáčků p ... a dál?

Produkt Halasová Jitka: Písanka 2 - 2. díl (pro 2. roč. ZŠ)

Halasová Jitka: Písanka 2 - 2. díl (pro 2. roč. ZŠ) - parametry

Název produktu: Halasová Jitka: Písanka 2 - 2. díl (pro 2. roč. ZŠ)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 35 Kč
Maximální cena: 68 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Písanky jsou předtištěné linkované pracovní sešity s ilustracemi, které slouží k nácviku psaní v hodinách českého jazyka v 2. ročníku ZŠ. Cílem při sestavování byl rozvoj písařských dovedností žáků prostřednictvím systematického nácviku psaní jednotlivých tvarů písmen v psací i hůlkové podobě, který je volen podle tvarových skupin písma. Metodický postup nácviku a procvičení navazuje plynule na prvoročníkové učivo a učivo probírané v dalších částech učebnicové řady český jazyk pro 2. ročník – učivo mluvnice, slohu, literatury. Nácvik psaní v pracovních sešitech probíhá prostřednictvím různorodých aktivních a tvořivých forem práce, které navazují nejen na ostatní učivo českého jazyka, ale využívají i poznatky z matematiky a prvouky. Na konci jsou pracovní sešity doplněny 5 prázdnými linkovanými stránkami, které slouží k individuálnímu docvičování, opravám, ale i dalším formám práce (přepisy, opisy, diktáty) podle volby učitele. S doložkou MŠMT.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.