Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Písanka 3 První písmena

Učebnice/Odborná literatura

Písanka 3 První písmena

Hodnocení: 1x
  • 4

Třetí vydání Písanky, díky které se děti první třídy výborně naučí základy psaní a začnou plně rozvíjet své vyjadřovací psací schopnosti. V tomto pracovním sešitě najdete cvičení na psaní jednotlivých písmen, slov a vět, od nejjednodušších až po ty složitější. Skvělá praktická pomůcka domů i do školních lavic, která zůstane dětem jako milá vzpomínka na školní léta. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Písanka 3 První písmena koupíte i tady

Specifikace Písanka 3 První písmena

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 17 Kč

Písanka 3 – První písmena Umí vaše dítě napsat jednotlivá písmenka tvořící slova, např. mé, jsi, pa, ale, teta, Ola, táta, sůl, anebo věty Mája mele maso. Ola má sílu. Míla má laso. Ota má síto- V tomto pracovním sešite najdou rodiče prvňáčku praktická cvičení na psaní písmen, slov a vet, a to od těch nejjednodušších úkolů až po ty složitější. z kategorie Knihy | Učebnice | Předškoláci od Svojtka naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! ... a dál?

Produkt Písanka 3 První písmena

Písanka 3 První písmena - parametry

Název produktu: Písanka 3 První písmena
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 17 Kč
Maximální cena: 39 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

, Umí vaše dítě napsat jednotlivá písmenka tvořící slova, např. mé, jsi, pa, ale, teta, Ola, táta, sůl, anebo věty Mája mele maso. Ola má sílu. Míla má laso. Ota má síto.  V tomto pracovním sešitě najdou rodiče prvňáčků praktická cvičení na psaní písmen, slov a vět, a to od těch nejjednodušších úkolů až po ty složitější. Druh sortimentu : Kniha, Písanka 3 První písmena, Jazyk : Čeština, Počet stran : 32

Písanka 3 – První písmenka V tomto pracovním sešitě najdou rodiče prvňáčků velké množství zábavných cvičení na psaní písmenek, slov a vět. z kategorie Knihy | Učebnice | Předškoláci od Svojtka naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.