MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Nealkoholické nápoje » Káva » Srovnání cen Great Tea Garden Káva Nikaragua Maragogype mletá 100 g

Káva

Great Tea Garden Káva Nikaragua Maragogype mletá 100 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Čerstvost je pro nás naprostou prioritou Naše káva rozhodně není z těch, které by dlouhé týdny a měsíce čekaly někde v regálu, až si je konečně někdo koupí a my je budeme moci odeslat. Naši arabiku k nám do Česka dovážíme z vybraných destinacích zelenou a v originálních jutových pytlích, protože na autenticitu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Great Tea Garden Káva Nikaragua Maragogype mletá 100 g

Nejlevnější nabídky

Specifikace Great Tea Garden Káva Nikaragua Maragogype mletá 100 g

Kategorie Káva
Výrobce Great Tea Garden
Nejnižší cena 149 Kč

Čerstvost je pro nás naprostou prioritou Naše káva rozhodně není z těch, které by dlouhé týdny a měsíce čekaly někde v regálu, až si je konečně někdo koupí a my je budeme moci odeslat. Naši arabiku k nám do Česka dovážíme z vybraných destinacích zelenou a v originálních jutových pytlích, protože na autenticitu klademe opravdový důraz. Kávu pražíme až u nás a to co možná nejkratší dobu před odesláním, abyste měli jistotu, že pijete čerstvou kávu. Jak arabiku pražíte? Ze zelené arabiky se vždy snažíme získat co » ... a dál?

Produkt Great Tea Garden Káva Nikaragua Maragogype mletá 100 g

Great Tea Garden Káva Nikaragua Maragogype mletá 100 g - parametry

Název produktu: Great Tea Garden Káva Nikaragua Maragogype mletá 100 g
Výrobce: Great Tea Garden
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 899 Kč
Ušetríte až: 750 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čerstvost je pro nás naprostou prioritou

Naše káva rozhodně není z těch, které by dlouhé týdny a měsíce čekaly někde v regálu, až si je konečně někdo koupí a my je budeme moci odeslat. Naši arabiku k nám do Česka dovážíme z vybraných destinacích zelenou a v originálních jutových pytlích, protože na autenticitu klademe opravdový důraz. Kávu pražíme až u nás a to co možná nejkratší dobu před odesláním, abyste měli jistotu, že pijete čerstvou kávu. Jak arabiku pražíte? Ze zelené arabiky se vždy snažíme získat co nejvíce, protože víme, že naši zákazníci mají vytříbený vkus a chtějí si dopřát kvalitní kávu. U většiny dovážených arabik se nám osvědčilo střední pražení, které potlačuje kyselost charakteristickou pro světlejší pražení a naopak vyzdvihuje typické kávové aroma s nádechem oříšků, čokolády či karamelu. Zároveň tímto pražením ale zachováváme určitou jemnost a lehkost kávy, takže nečekejte žádné zemité a hutné tóny, které by rušily od gurmánského zážitku. Zrnková, nebo mletá?


Přidat recenzi pro Great Tea Garden Káva Nikaragua Maragogype mletá 100 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.