Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Gramatika současné španělštiny

Učebnice/Odborná literatura

Gramatika současné španělštiny

Hodnocení: 1x
  • 4

Zcela nová autorská gramatika španělského jazyka, která obsahuje všechny běžné gramatické jevy v přehledné grafické úpravě. Snahou autorů bylo jednotlivé gramatické jevy čtenáři přiblížit především na základě jednoduchých pouček a praktických příkladů tak, aby i uživatel bez hlubšího povědomí o jazyku byl ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Gramatika současné špan..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gramatika současné španělštiny koupíte i tady

Specifikace Gramatika současné španělštiny

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 119 Kč

Zcela nová autorská gramatika španělského jazyka, která obsahuje všechny běžné gramatické jevy v přehledné grafické úpravě. Naší snahou bylo jednotlivé gramatické jevy čtenáři přiblížit především na z ... a dál?

Produkt Gramatika současné španělštiny

Gramatika současné španělštiny - parametry

Název produktu: Gramatika současné španělštiny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zcela nová autorská gramatika španělského jazyka, která obsahuje všechny běžné gramatické jevy v přehledné grafické úpravě. Snahou autorů bylo jednotlivé gramatické jevy čtenáři přiblížit především na základě jednoduchých pouček a praktických příkladů tak, aby i uživatel bez hlubšího povědomí o jazyku byl schopen z výkladu pochopit principy tvoření a užívání daného jevu.

Chcete-li se správně a pohotově vyjadřovat, nestačí vám pouze znát nazpaměť nejrůznější gramatické poučky, ale je třeba je umět uplatnit při vytváření konkrétních vět. Proto autoři obecné výklady omezili na minimum, a snažili se všechna pravidla španělské mluvnice dokreslit velkým množstvím příkladů, které pečlivě vybírali z tisku či spolehlivých internetových zdrojů tak, aby skutečně odrážely současnou podobu španělštiny.

Výklad i vybrané příklady doplnili o celou řadu praktických poznámek, které mají studentovi napomoci k lepšímu pochopení gramatických jevů a k jejich správnému používání. Důraz přitom kladli zejména na ty jevy, které jsou od češtiny dosti odlišné a jejich pochopení způsobuje českým studentům největší potíže. Do publikace zařadili i přehled nepravidelných sloves.

Gramatiku ocení jak začínající i pokročilejší studenti, tak vyučující, kteří chtějí mít kdykoli po ruce veškeré důležité informace o španělské mluvnici v přehledné podobě.

Obsah gramatiky

160 stran

Popis aktuálních gramatických jevů

Jasné a stručné výklady

Množství praktických příkladů

Poznámky, výjimky, zajímavosti

Přehled nepravidelných sloves

Křížové odkazy

Podrobný rejstřík

115x165 mm, 160 stran, lepená vazba, obal měkké lamino.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.