Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Gabriela Babušová, Jaroslava Kosová: Český jazyk 4 - Učebnice

Knihy

Gabriela Babušová, Jaroslava Kosová: Český jazyk 4 - Učebnice

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Učebnice zahrnuje učivo jazykové, komunikační i slohové. Obvyklou strukturu kapitoly v učebnici tvoří souvislý výchozí text, část k zprostředkování nového učiva a úlohy nejrůznějšího typu. Zařazeny jsou i problémové úlohy a jako ukázka i rejstřík lingvistických termínů, s nimiž se žáci v učebnici seznámili. Novinkou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Český jazyk 4 - Učebnice
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gabriela Babušová, Jaroslava Kosová: Český jazyk 4 - Učebnice koupíte i tady

Specifikace Gabriela Babušová, Jaroslava Kosová: Český jazyk 4 - Učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 102 Kč

Učebnice je rozdělena na 20 témat, v každém tématu se probírají další gramatické jevy. V prvních tématech se opakuje probraná látka ze třetího ročníku. V učebnici jsou použity barevné rámečky, v nichž najdete mezipředmětové vztahy, aktivity či vysvětlující texty. Probírané jazykové jevy: spisovnost, národní jazyk, pravopis předložek a předpon, vzory podstatných jmen, věta zvolací, přímá a nepřímá řeč, věta uvozovací, slovesný způsob, podnět a přísudek, základ věty, souvětí, shoda přísudku s podmětem, » ... a dál?

Produkt Gabriela Babušová, Jaroslava Kosová: Český jazyk 4 - Učebnice

Gabriela Babušová, Jaroslava Kosová: Český jazyk 4 - Učebnice - parametry

Název produktu: Gabriela Babušová, Jaroslava Kosová: Český jazyk 4 - Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 102 Kč
Maximální cena: 192 Kč
Ušetríte až: 90 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Učebnice zahrnuje učivo jazykové, komunikační i slohové. Obvyklou strukturu kapitoly v učebnici tvoří souvislý výchozí text, část k zprostředkování nového učiva a úlohy nejrůznějšího typu. Zařazeny jsou i problémové úlohy a jako ukázka i rejstřík lingvistických termínů, s nimiž se žáci v učebnici seznámili. Novinkou jsou barevné rámečky, v nichž najdete mezipředmětové vztahy, aktivity či vysvětlující texty. K tomuto titulu dále nabízíme: - Český jazyk 4 pro ZŠ CD - Český jazyk 4 pro ZŠ PU - Český jazyk 4/2 pro ZŠ PS - Český jazyk 4/1 pro ZŠ PS Ukázky: - Český jazyk 4, učebnice, ukázka - str. 38-39 (163,21 KB) - Český jazyk 4, učebnice, ukázka - str. 58-59 (117,60 KB) - Český jazyk 4, učebnice, ukázka - str. 80-81 (113,43 KB) - Český jazyk 4, učebnice, ukázka - str. 92-93 (130,13 KB) - Český jazyk 4, učebnice, ukázka - str. 108-109 (138,91 KB) - Český jazyk 4, učebnice, ukázka - str. 112-113 (66,75 KB) - Český jazyk 4, učebnice, ukázka - str. 116-117 (76,14 KB) (pro 4. ročník základní školy) Publikace: Český jazyk 4 pro ZŠ UČ - Kosová Jaroslava;Babušová Gabriela. Učebnice zahrnuje učivo jazykové, komunikační i slohové. Obvyklou

strukturu kapitoly v učebnici tvoří souvislý výchozí text, část k

zprostředkování nového učiva a úlohy nejrůznějšího typu.Zařazeny

jsou i problémové úlohy a jako ukázka i rejstřík lingvistických

termínů, s nimiž se žáci v učebnici seznámili. Novinkou jsou

barevné rámečky, v nichž najdete mezipředmětové vztahy, aktivity či

vysvětlující texty. Publikace: Český jazyk 4 pro ZŠ UČ - Kosová Jaroslava;Babušová Gabriela. Český jazyk 4 pro ZŠ - učebnice - kolektiv autorů. Český jazyk 4 pro ZŠ - učebnice - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.