Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eva Semotanová: Akademický atlas českých dějin

Učebnice/Odborná literatura

Eva Semotanová: Akademický atlas českých dějin

Hodnocení: 25x
  • 3.76

Akademický atlas českých dějin od autorky Evy Samotonové se zabývá zprostředkováním poznatků české historické vědy po roce 1989. Vše je hieraticky uspořádáno na mapách, grafech, kartogramech, vyobrazeních a kartografických modelech. Kromě toho je kniha obohacena o odborné komentáře, grafy, tabulky a další grafické pomůcky. Hlavní část knihy sleduje pět období - pravěk, středověk, raný novověk, novověk a moderní dějiny. Tím se účelně snaží zpracovat mezinárodní souvislosti pomocí kartografie. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.67
doprava zdarma

Jaké má kniha
Akademický atlas českýc..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Semotanová: Akademický atlas českých dějin koupíte i tady

Eva Semotanová: Akademický atlas českých dějin v kostce

Průměrné hodnocení

3,8
  • 3.76

Na základě 25 hodnocení

76% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Eva Semotanová: Akademický atlas českých dějin

  • nemohu hodnotit, knihu zatím nemám

  • nemohu hodnotit, knihu zatím nemám

Specifikace Eva Semotanová: Akademický atlas českých dějin

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 877 Kč

Publikace zpřístupňuje na mapách, kartografických modelech, vyobrazeních, grafech a kartogramech hierarchicky uspořádaný soubor vybraných poznatků moderní české historické vědy po roce 1989 vztahujících se k českým a slovenským dějinám, zasazených do evropského, především středoevropského prostoru. Cílem projektu bylo zpracování výsledků historického bádání v mezinárodních souvislostech kartografickou metodou. Pět oddílů hlavní, atlasové části publikace sleduje jednotlivá historická období: pravěk, středověk, raný » ... a dál?

Produkt Eva Semotanová: Akademický atlas českých dějin

Eva Semotanová: Akademický atlas českých dějin - parametry

Název produktu: Eva Semotanová: Akademický atlas českých dějin
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 877 Kč
Maximální cena: 2 841 Kč
Ušetríte až: 964 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.76 bodů z 5
Počet hodnocení: 25 x
Hodnocení:
  • 3.76
Podrobný popis:

Akademický atlas českých dějin - Semotanová Eva Publikace zpřístupňuje na mapách, kartografických modelech, vyobrazeních, grafech a kartogramech hierarchicky uspořádaný soubor vybraných poznatků moderní české historické vědy po roce 1989 vztahujících se k českým a slovenským dějinám, zasazených do evropského, především středoevropského prostoru. Cílem projektu bylo zpracování výsledků historického bádání v mezinárodních souvislostech kartografickou metodou.Pět oddílů hlavní, atlasové části publikace sleduje jednotlivá historická období: pravěk, středověk, raný novověk, novověk a moderní dějiny. Jednotlivé historické mapy provázejí odborné komentáře, publikace je doplněna dalšími grafickými pomůckami (reprodukcemi pramenů, grafy, tabulkami, kartogramy, počítačovými modely atd.). z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Dějiny jednotlivých států a národů od Academia naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.