Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eva Mátéffyová, Magali Boursier, Eva Švarbová: Oui! Francouzština maturita

Učebnice/Odborná literatura

Eva Mátéffyová, Magali Boursier, Eva Švarbová: Oui! Francouzština maturita

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Oui! Francouzština maturita - Součástí cvičebnice jsou 2 CD (úvodní texty a poslech s porozuměním) - Eva Mátéffyová;Magali Boursier;Eva Švarbová. Tato cvičebnice je určena studentům středních škol, kteří se připravují k maturitní zkoušce, přijímacím pohovorům, státní jazykové zkoušce nebo na olympiádu z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Mátéffyová, Magali Boursier, Eva Švarbová: Oui! Francouzština maturita koupíte i tady

Specifikace Eva Mátéffyová, Magali Boursier, Eva Švarbová: Oui! Francouzština maturita

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 171 Kč

Tato cvičebnice je určena studentům středních škol, kteří se připravují k maturitní zkoušce, přijímacím pohovorům, státní jazykové zkoušce nebo na olympiádu z francouzského jazyka. Poslouží i poslucha ... a dál?

Produkt Eva Mátéffyová, Magali Boursier, Eva Švarbová: Oui! Francouzština maturita

Eva Mátéffyová, Magali Boursier, Eva Švarbová: Oui! Francouzština maturita - parametry

Název produktu: Eva Mátéffyová, Magali Boursier, Eva Švarbová: Oui! Francouzština maturita
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 171 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 127 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Oui! Francouzština maturita - Součástí cvičebnice jsou 2 CD (úvodní texty a poslech s porozuměním) - Eva Mátéffyová;Magali Boursier;Eva Švarbová. Tato cvičebnice je určena studentům středních škol, kteří se připravují k maturitní zkoušce, přijímacím pohovorům, státní jazykové zkoušce nebo na olympiádu z francouzského jazyka. Poslouží i posluchačům jazykových škol a všem, kdo si chtějí udržovat nebo zdokonalit své jazykové vědomosti.

Publikace je rozdělena na čtyři hlavní části. První část (Sujets de conversation) obsa-huje 25 tematických okruhů. Každý celek v této části začíná souvislým textem na dané téma (namluveným na CD s označením Úvodní texty). Po něm následuje něko-lik otázek, které studentům umožňují vyjádřit vlastní názor, a slovní zásoba, přesahu-jící předpokládanou úroveň uživatelů. Cvičení svým obsahem doplňují téma a formou odpovídají typům úloh písemné části maturitní zkoušky (vrai-faux, doplňování slov, výběr z více možností). Cvičení k ústní části zkoušky zahrnují zadání typu Exprimez votre opinion a situační dialog (Jeu de rôle). V části Documents se nacházejí fotogra-fie seřazené podle jednotlivých témat. Jsou u nich otázky určené k popisu a porovnávání fotografií a k vyjádření vlastního názoru. Tato část obsahuje i seznam užitečných frází, které lze při popisování obrázku použít. Publikace: Oui! Francouzština maturita - Součástí cvičebnice jsou 2 CD (úvodní texty a poslech s porozuměním) - Eva Mátéffyová;Magali Boursier;Eva Švarbová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.