Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eva Hánová: Odmaturuj! z literatury 1

Učebnice/Odborná literatura

Eva Hánová: Odmaturuj! z literatury 1

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Odmaturuj z literatury 1 - kolektiv autorů. Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Nové rozšířené vydání s doplněním současné české i zahraniční literatury. Obsahuje celou středoškolskou látku literatury i teorie literatury. Kniha je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Hánová: Odmaturuj! z literatury 1 koupíte i tady

Specifikace Eva Hánová: Odmaturuj! z literatury 1

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 169 Kč

* Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. * Obsahuje celou středoškolskou látku literatury i teorie literatury. * Kniha je přehledně zpracována do 22 kapitol, které jsou dále členěny na menší podkapitoly. * Snadnou orientaci v textu podporuje grafické odlišení ústředního textu od doplňujících poznámek a zajímavostí. * Knížka je doplněna portréty literárních osobností, ukázkami z děl, obsahy děl, společensko-historickým » ... a dál?

Produkt Eva Hánová: Odmaturuj! z literatury 1

Eva Hánová: Odmaturuj! z literatury 1 - parametry

Název produktu: Eva Hánová: Odmaturuj! z literatury 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Odmaturuj z literatury 1 - kolektiv autorů. Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Nové rozšířené vydání s doplněním současné české i zahraniční literatury. Obsahuje celou středoškolskou látku literatury i teorie literatury. Kniha je přehledně zpracována do 22 kapitol, které jsou dále členěny na menší podkapitoly. Snadnou orientaci v textu podporuje grafické odlišení ústředního textu od doplňujících poznámek a zajímavostí. Knížka je doplněna portréty literárních osobností, ukázkami z děl, obsahy děl, společensko-historickým pozadím doby… Určeno studentům všech středních škol během celého středoškolského studia, jejich učitelům a ostatním zájemcům o studium literatury. Odmaturuj z literatury 1 - kolektiv autorů od nakladatelství Bookretail s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Učebnice češtiny určená pro přípravu k mnové maturitě a k přijímací zkoušce na vysokou škou. V knize najdete kompletní stredoškoulskou látku literatury včetně teorie literatury. Učebnice je rozdělena na 22 částí, z nichž každá je dále členěna na menší podkapitoly. Orientaci v knize urychlují poznámky na krajích stránek, které jsou barevně odlišeny od hlavního textu. V učebnici je spousta zajímavých informací, portréty literárních osobností, ukázky děl a je zde také nastíněno společensko-historické pozadí doby. Odmaturuj z literatury je určeno všem studentům středních škol na celou dobu jejich středoškolského studia, ale také učitelům a ostatním zájemcům o studium literatury.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.