Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen ESPUMISAN 40 mg 50 Tobolek

Léky na dutiny ústní a trávení

ESPUMISAN 40 mg 50 Tobolek

Hodnocení: 15x
  • 3.46667

Espumisan® je léčivý přípravek, který účinně odstraňuje pocit tlaku v břiše, pocit plnosti a plynatost. - Espumisan® je léčivý přípravek, který účinně odstraňuje pocit tlaku v břiše, pocit plnosti a plynatost. Espumisan® obsahuje farmakologicky aktivní látku simethicon (polydimethylsiloxan), která snižuje povrchové ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ESPUMISAN 40 mg 50 Tobolek koupíte i tady

ESPUMISAN 40 mg 50 Tobolek v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
  • 3.46667

Na základě 15 hodnocení

70% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti ESPUMISAN 40 mg 50 Tobolek

  • Na příbalovém letáku je informace o složení .E110 - žluť, E128 - červeń, E104 - žluť. Dvě éčka jsou ve skupině škodlivosti č. 5. Nevhodné pro děti, možný karciogen! E104 chinolinová žluť stupeň škodlivosti č. 3 - nevhodné pro děti.Výrovce Berlin-chemie AG Německo.

Čerstvá hodnocení ESPUMISAN 40 mg 50 Tobolek

  • 1

Jitka, 12. dubna 2017

  • Na příbalovém letáku je informace o složení .E110 - žluť, E128 - červeń, E104 - žluť. Dvě éčka jsou ve skupině škodlivosti č. 5. Nevhodné pro děti, možný karciogen! E104 chinolinová žluť stupeň škodlivosti č. 3 - nevhodné pro děti.Výrovce Berlin-chemie AG Německo.

Zakoupila jsem v Dr.Maxovi. Po přečtení letáku okamžitě do koše. Tohleto je naprosto skandální. Pro děti tři nebezpečná éčka!!! Kdy sem přestanou farmac. firmy dovážet škodlivé léky? SUKL tento medikament přece musel schválit! Je na každém z Vás, zda si i po této recenzi lék zakoupíte.


Specifikace ESPUMISAN 40 mg 50 Tobolek

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce BERLIN-CHEMIE
Nejnižší cena 69 Kč

přípravek proti nadýmání a plynatosti Espumisan je jediný volně prodejný lék s obsahem simetikonu ve formě tobolek k léčbě příznaků zažívacích obtíží způsobených plyny, např. plynatosti (meteorismus) a pocitu plnosti. Lék působí v trávicím traktu jako protipěnivý prostředek a na doporučení lékaře se používá také k přípravě na vyšetření v oblast ... a dál?

Produkt ESPUMISAN 40 mg 50 Tobolek

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


ESPUMISAN 40 mg 50 Tobolek - parametry

Název produktu: ESPUMISAN 40 mg 50 Tobolek
Výrobce: BERLIN-CHEMIE
Minimální cena: 69 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.47 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
  • 3.46667
Podrobný popis:

Espumisan® je léčivý přípravek, který účinně odstraňuje pocit tlaku v břiše, pocit plnosti a plynatost. - Espumisan® je léčivý přípravek, který účinně odstraňuje pocit tlaku v břiše, pocit plnosti a plynatost. Espumisan® obsahuje farmakologicky aktivní látku simethicon (polydimethylsiloxan), která snižuje povrchové napětí. Simethicon narušuje povrchové napětí plynových bublinek obsažených v potravě a hlenu trávicích cest. Tyto bublinky se změnou povrchového napětí porušují, uvolňuje se z nich plyn, který se může snadněji vstřebat stěnou zažívací trubice, nebo je postupně vylučován zažívacími cestami. Simethicon neovlivňuje chemické reakce probíhající ve střevech. V trávicích cestách se Simethicon nevstřebává a po průchodu trávicím traktem je vylučován v nezměněné formě. Indikace: symptomatická léčba obtíží vyvolaných nadměrnou tvorbou střevních plynů v trávicím traktu (např. meteorismus) příprava na diagnostická zobrazovací vyšetření dutiny břišní (např. rentgenologické vyšetření a sonografie)

Dávkování a způsob podání: Při obtížích vyvolaných hromaděním střevních plynů v zažívacím traktu: Dospělí, mladiství a děti od 6 let užívají obvykle 2 tobolky 3–4krát denně. Tobolky se užívají během jídla nebo po jídle, podle potřeby také na noc. Délka léčby závisí na průběhu obtíží. Espumisan ® může být v případě potřeby užíván po delší časové období. Příprava k zobrazovacím vyšetřením: 2 tobolky 3krát denně den před prováděním vyšetření a 2 tobolky ráno v den plánovaného vyšetření. Poznámka: Nově vzniklá a/nebo přetrvávající bolest břicha musí být klinicky vyšetřena. Lék Espumisan® obsahuje simethicon. K vnitřnímu užití. Pozorně si pročtěte příbalový leták. Balení: 50 tobolek LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK ! Účinná látka:

Simethiconum 40 mg v 1 měkké tobolce. Další látky:

Želatina, glycerol 85%, methylparaben, chinolinová žluť, oranžová žluť. Indikační skupina:

Protipěnivý prostředek, deflatulens. Použití:

Všechny obtíže spojené s nadměrným hromaděním plynů v zažívacím traktu,

jako je zvýšený odchod střevních plynů konečníkem, nadýmání, pocit tlaku

a plnosti v nadbřišku, nadměrným polykáním vzduchu a srdeční potíže

vyvolané tlakem břicha v důsledku velkého nahromadění plynů v žaludku a střevech.

Espumisan se používá také k přípravě na zobrazovací vyšetření

(rentgenologická, ultrazvukem, atd.) v oblasti dutiny břišní. Neužívat:

Přípravek nesmí používat pacienti přecitlivělí na některou ze složek přípravku. Nežádoucí účinky:

Nežádoucí účinky nebyly dodnes při užívání přípravku Espumisan pozorovány. Lékové interakce:

Interakce s jinými léky nejsou dosud známy. Těhotenství a kojení:

Nejsou žádné důvody pro omezení užívání přípravku v těhotenství a po dobu kojení. Dávkování:

Při zažívacích obtížích vyvolaných hromaděním střevních plynů v zažívacím traktu:

Pokud neurčí lékař jinak, užívají obvykle dospělí, mladiství a děti starší 6 let 2 tobolky přípravku Espumisan 3-4krát denně.

Délka léčby závisí na průběhu obtíží.

Espumisan může být v př


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.