Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Emil Calda: Matematika pro dvouleté a tříleté obory SOU 2.díl

Knihy

Emil Calda: Matematika pro dvouleté a tříleté obory SOU 2.díl

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Matematika pro dvouleté a tříleté obory SOU, 2.díl - E.Calda. Druhý díl učebnice, stejně jako díl první, je určen oborům dvouletým i tříletým, ale díky přehlednému grafickému označení je jasně patrné, které partie jsou společné a které jsou jen pro obory tříleté. Celkovým pojetím a způsobem výkladu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Emil Calda: Matematika pro dvouleté a tříleté obory SOU 2.díl koupíte i tady

Specifikace Emil Calda: Matematika pro dvouleté a tříleté obory SOU 2.díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 103 Kč

Druhý díl učebnice, stejně jako díl první, je určen oborům dvouletým i tříletým, ale díky přehlednému grafickému označení je jasně patrné, které partie jsou společné a které jsou jen pro obory tříleté. Celkovým pojetím a způsobem výkladu navazuje tento druhý díl na díl předcházející. Dále rozšiřuje a prohlubuje znalosti ze základní školy, klade důraz na využívání získaných poznatků v praxi a věnuje patřičnou pozornost i práci s kalkulačkou. V úvodní kapitole se opakuje učivo o lineárních rovnicích a jejich užití k » ... a dál?

Produkt Emil Calda: Matematika pro dvouleté a tříleté obory SOU 2.díl

Emil Calda: Matematika pro dvouleté a tříleté obory SOU 2.díl - parametry

Název produktu: Emil Calda: Matematika pro dvouleté a tříleté obory SOU 2.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 103 Kč
Maximální cena: 277 Kč
Ušetríte až: 174 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Matematika pro dvouleté a tříleté obory SOU, 2.díl - E.Calda. Druhý díl učebnice, stejně jako díl první, je určen oborům dvouletým i tříletým, ale díky přehlednému grafickému označení je jasně patrné, které partie jsou společné a které jsou jen pro obory tříleté. Celkovým pojetím a způsobem výkladu navazuje tento druhý díl na díl předcházející. Dále rozšiřuje a prohlubuje znalosti ze základní školy, klade důraz na využívání získaných poznatků v praxi a věnuje patřičnou pozornost i práci s kalkulačkou. V úvodní kapitole se opakuje učivo o lineárních rovnicích a jejich užití k řešení slovních úloh. Ve druhé kapitole se přechází k rovnicím kvadratickým, k rovnicím s neznámou ve jmenovateli a příslušným úlohám slovním. Kapitola třetí obsahuje učivo o soustavách rovnic o dvou i třech neznámých a soustavách nerovnic o jedné neznámé. V kapitole čtvrté se po úvodních článcích věnovaných obecnému pojmu funkce a jejímu grafu podrobně probírají funkce lineární, kvadratická, nepřímá úměrnost a funkce goniometrické v rozmezí 0° až 360°. Grafy funkcí jsou využívány ke grafickému řešení soustavy dvou rovnic a také rovnice kvadratické. Obsahem závěrečné kapitoly je stereometrie. V prvních dvou článcích se probírají vzájemné polohy přímek a rovin a jejich odchylky, články následující jsou věnovány výpočtům povrchů a objemů těles. V závěru každé kapitoly je souhrnné opakování a kontrolní test, v němž studenti v každém z deseti příkladů určují správný výsledek z pěti možností. Učebnice obsahuje bohatý příkladový materiál, je v ní cca 300 příkladů určených k procvičení a kromě toho i cca 120 úloh podrobně vyřešených. Publikace: Matematika pro dvouleté a tříleté obory SOU, 2.díl - E.Calda. V těchto učebnicích je kladen důraz na to, aby text byl srozumitelný,jednoduchý a žákům přístupný. Jednotlivé kapitoly jsou v každém dílu zakončeny úlohami k souhrnnému opakování a ověřovacím testem s jednoduchými příklady. Ve druhém dílu se probírají Kvadratické rovnice,Soustavy lineárních rovnic a nerovnic, Funkce a Stereometrie. Matematika pro učeb.obor.SOU 2 - PROMETHEUS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 204 str. - ISBN: 80-7196-260-0 - Autor knihy Emil Calda, Vydavatelstvo PROMETHEUS Emil CaldaPROMETHEUSKniha, čeština, 204 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.