Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Emil Calda: Matematika pro dvouleté a tříleté obory SOU 1.díl

Knihy

Emil Calda: Matematika pro dvouleté a tříleté obory SOU 1.díl

Hodnocení: 1x
  • 4

První díl trojdílné učebnice je určen pro dvouleté i tříleté obory, učivo, které mají tříleté obory navíc, je pro snadnou orientaci graficky vyznačeno. První díl učebnice je zaměřen na uplatnění a prohloubení znalostí ze základní školy. Důraz je kladen na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Emil Calda: Matematika pro dvouleté a tříleté obory SOU 1.díl koupíte i tady

Specifikace Emil Calda: Matematika pro dvouleté a tříleté obory SOU 1.díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 105 Kč

První díl trojdílné učebnice je určen pro dvouleté i tříleté obory, učivo, které mají tříleté obory navíc, je pro snadnou orientaci graficky vyznačeno. První díl učebnice je zaměřen na uplatnění a pro ... a dál?

Produkt Emil Calda: Matematika pro dvouleté a tříleté obory SOU 1.díl

Emil Calda: Matematika pro dvouleté a tříleté obory SOU 1.díl - parametry

Název produktu: Emil Calda: Matematika pro dvouleté a tříleté obory SOU 1.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 105 Kč
Maximální cena: 183 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

První díl trojdílné učebnice je určen pro dvouleté i tříleté obory, učivo, které mají tříleté obory navíc, je pro snadnou orientaci graficky vyznačeno. První díl učebnice je zaměřen na uplatnění a prohloubení znalostí ze základní školy. Důraz je kladen na praktické využívání získaných znalostí a na přiměřenou míru početní zběhlosti. Velká pozornost je věnována práci s kalkulačkou. V závěru každé kapitoly je souhrnné opakování a kontrolní test. Učebnice obsahuje bohatý příkladový materiál, je v ní cca 500 příkladů určených k procvičení a kromě toho uvádí i 150 úloh podrobně vyřešených. V 2. upraveném vydání je přidán článek Shodná zobrazení.

OBSAH:

1 Číselné množiny

2 Mocniny a odmocniny

3 Výrazy

4 Lineární rovnice a nerovnice

5 Planimetrie Schválilo MŠMT č.j. 29063/07-23 dne 8. července 2008 k zařazení do seznamu učebnic pro střední vzdělávání pro předmět matematika s dobou platnosti šest let. Recenze učebnice: první díl učebnice, která vás v několika příštích letech bude seznamovat s matematickými poznatky, které budete potřebovat v praxi. Některé budete potřebovat více a jiné méně podle toho, ve kterém oboru budete pracovat. Snažte se však porozumět všem, protože svou snahou o jejích zvládnutí se učíte překonávat překážky; toto umění je v životě jedno z nejdůležitějších.

Matematiku na typu školy, na který chodíte, se neučíte proto, aby se z vás stali matematičtí experti. Kromě toho, že její poznatky vám mohou být užitečné, se jí učíte proto, že vám dává návod, jak se postavit k danému úkolu a jak ho řešit.

Žádná učebnice vás nemůže matematiku naučit, pokud sami nevynaložíte určité úsilí a myšlenkovou námahu k pochopení vysvětlované látky. Jestliže však budete chtít, určitě to zvládnete! Nepřehlédněte!

V učebnici jsou numerické výpočty prováděny a vysvětlovány na kalkulačce, která se nemusí shodovat  s kalkulačkou vaší. Postupy uvedené v učebnici musíte proto přizpůsobit tomu typu, který používáte. Vyzkoušejte si na ní algoritmy probírané v učebnici na jednoduchých příkladech, jejichž výsledek znáte, a zjistěte tak, jak musíte postupy uvedené v učebnici obměnit. Určitě vám také pomůže, když se podrobně seznámíte s návodem k vašemu typu kalkulačky; pomoc vám jistě neodmítne ani váš učitel matematiky. V těchto učebnicích je kladen důraz na to, aby text byl srozumitelný,jednoduchý a žákům přístupný. Jednotlivé kapitoly jsou v každém dílu zakončeny úlohami k souhrnnému opakování a ověřovacím testem s jednoduchými příklady. Obsahem prvního dílu jsou témata Číselné množiny,Mocniny a odmocniny,Výrazy, Lineární rovnice a nerovnice a Planimetrie.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.