Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen David Svoboda: Metafyzické myšlení Tomáše Akvinského

Knihy

David Svoboda: Metafyzické myšlení Tomáše Akvinského

Hodnocení: 1x
  • 4

Metafyzické myšlení Tomáše Akvinského - David Svoboda. Metafyzickému myšlení Tomáše Akvinského byla v posledních desetiletích věnována značná pozornost. Přesto dosud zůstávají některá významná témata stranou patřičné pozornosti. Jedním z nich je problematika celku a části, jinak řečeno mereologie, která se promítá do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David Svoboda: Metafyzické myšlení Tomáše Akvinského koupíte i tady

Specifikace David Svoboda: Metafyzické myšlení Tomáše Akvinského

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 214 Kč

Metafyzickému myšlení Tomáše Akvinského byla v posledních desetiletích věnována značná pozornost. Přesto dosud zůstávají některá významná témata stranou patřičné pozornosti. Jedním z nich je problemat ... a dál?

Produkt David Svoboda: Metafyzické myšlení Tomáše Akvinského

David Svoboda: Metafyzické myšlení Tomáše Akvinského - parametry

Název produktu: David Svoboda: Metafyzické myšlení Tomáše Akvinského
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 214 Kč
Maximální cena: 283 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Metafyzické myšlení Tomáše Akvinského - David Svoboda. Metafyzickému myšlení Tomáše Akvinského byla v posledních desetiletích věnována značná pozornost. Přesto dosud zůstávají některá významná témata stranou patřičné pozornosti. Jedním z nich je problematika celku a části, jinak řečeno mereologie, která se promítá do mnoha klíčových metafyzických témat. Výzkum v této oblasti není zdaleka ukončen a představuje pro současné zájemce o myšlení Andělského doktora důležitou výzvu, na kterou se pokouší reagovat tato práce. Autor zasazuje dosavadní výsledky bádání v této oblasti do širších souvislostí Tomášovy metafyzické koncepce a vysvětluje vztah celku a části k základním metafyzickým principům a pojmům, jako je pojem jsoucna a jednoty nebo pojetí metafyzické struktury kategoriálního jsoucna. Dále prohlubuje a doplňuje dosavadní výzkum tím, že rozlišuje a charakterizuje všechny typy celků a částí, s nimiž se lze v Tomášových textech setkat. Za klíčové části knihy lze považovat zejména kapitoly věnované jednotě a mereologii. Metafyzické myšlení Tomáše Akvinského - David Svoboda od nakladatelství Krystal OP v kategorii | Filozofie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.