Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 9. ročník ZŠ - Učebnice

Učebnice/Odborná literatura

Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 9. ročník ZŠ - Učebnice

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Ekologický přírodopis pro 9. ročník ZŠ - Učebnice - 3. vydání - Danuše Kvasničková. Autoři vychází z ukázky postupného vývoje našeho poznávání přírodních zákonitostí. V první části uvádějí základní podmínky života na naší Zemi, zejména informace o stavbě a vnitřních i vnějších dějích působících v neživé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Ekologický přírodopis p..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 9. ročník ZŠ - Učebnice koupíte i tady

Specifikace Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 9. ročník ZŠ - Učebnice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 94 Kč

Autoři vychází z ukázky postupného vývoje našeho poznávání přírodních zákonitostí. V první části uvádějí základní podmínky života na naší Zemi, zejména informace o stavbě a vnitřních i vnějších dějích ... a dál?

Produkt Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 9. ročník ZŠ - Učebnice

Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 9. ročník ZŠ - Učebnice - parametry

Název produktu: Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 9. ročník ZŠ - Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 94 Kč
Maximální cena: 135 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Ekologický přírodopis pro 9. ročník ZŠ - Učebnice - 3. vydání - Danuše Kvasničková. Autoři vychází z ukázky postupného vývoje našeho poznávání přírodních zákonitostí. V první části uvádějí základní podmínky života na naší Zemi, zejména informace o stavbě a vnitřních i vnějších dějích působících v neživé přírodě a o vztazích neživé přírody k přírodě živé a k člověku. V další části shrnují základní informace o vývoji zemského povrchu a života (včetně člověka), o důkazech evolučního názoru a o současné biosféře. Učivo o buňce jako základu živých organismů rozvíjí přehlednými informacemi o dědičnosti. V závěru pak motivují žáky k uvědomování si krásy a rozmanitosti přírody naší vlasti a zdůrazňují význam její ochrany v rámci Evropy i světa. Publikace: Ekologický přírodopis pro 9. ročník ZŠ - Učebnice - 3. vydání - Danuše Kvasničková. Danuše KvasničkováFORTUNA 2011Kniha, čeština, 104 stran Autor knihy Danuše Kvasničková, Vydavatelstvo FORTUNA


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.