Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen D&H Pravopis I. díl - Drahomíra Jucovičová, Kamila Randáková

Učebnice/Odborná literatura

D&H Pravopis I. díl - Drahomíra Jucovičová, Kamila Randáková

Hodnocení: 1x
  • 4

Zcela unikátní interaktivní učebnice českého jazyka, která je postavena na využívání aktivních forem učení při osvojování českého jazyka (žákům nejsou předkládány hotové poznatky, ale na základě svého bádání, experimentování, manipulace, porovnávání, třídění atp. sami nové poznatky vyvodí a ověří si jejich ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85943
doprava zdarma

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace D&H Pravopis I. díl - Drahomíra Jucovičová, Kamila Randáková

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 492 Kč

Jedná se o zcela unikátní interaktivní učebnici českého jazyka – pořadač se šesti plastovými kapsami (s rozšířitelnou kapacitou a uzavíratelnou chlopní) k šesti okruhům pravopisu – součástí jednotlivých okruhů jsou metodické listy, pokyny pro děti, zjednodušená gramatická pravidla, vizualizované a manipulativní pomůcky, materiály k aplikaci a kontrolní karty (vše je zalaminované, s možností opakovaného použití). Učebnici byla udělena schvalovací doložka MŠMT ČR. Pravopis I. díl - Drahomíra Jucovičová, Kamila » ... a dál?

Produkt D&H Pravopis I. díl - Drahomíra Jucovičová, Kamila Randáková

D&H Pravopis I. díl - Drahomíra Jucovičová, Kamila Randáková - parametry

Název produktu: D&H Pravopis I. díl - Drahomíra Jucovičová, Kamila Randáková
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 492 Kč
Maximální cena: 1 592 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zcela unikátní interaktivní učebnice českého jazyka, která je postavena na využívání aktivních forem učení při osvojování českého jazyka (žákům nejsou předkládány hotové poznatky, ale na základě svého bádání, experimentování, manipulace, porovnávání, třídění atp. sami nové poznatky vyvodí a ověří si jejich správnost).Učebnici byla udělena schvalovací doložka MŠMT ČR.Vzdělávací obsah je rozdělen do jednotlivých okruhů – ke každému okruhu je přiložen metodický list (který nastiňuje možnosti konkrétního využití přiložených pomůcek), pokyny pro děti (podle kterých mohou samostatně postupovat), soubor pomůcek (většinou vizuálních, ale i trojdimenzionálních, manipulativních), zalaminovaná zjednodušená gramatická pravidla a pracovní listy (ke kopírování). Součástí jsou i tzv. kontrolní karty, které žákům umožňují okamžitou zpětnou vazbu i bez přímé účasti pedagoga.Z hlediska obsahu se jedná o průřezovou učebnici, která přináší průřez učivem českého jazyka (jazykové výchovy) na 1. stupni základních škol v souladu s rámcovým vzdělávacím programem ZŠ a očekávanými výstupy. Interaktivní učebnice zejména díky využívání vlastní aktivity žáků, multisenzoriálního přístupu, snaze o zestručnění a zpřehlednění usnadňuje žákům nejen fázi osvojování, které se tak stává důkladnější, ale napomáhá i pohotovějšímu vybavení a aplikaci správného pravidla, ale i rozvíjení pozitivního vztahu k mateřskému jazyku a chápání jazyka jako důležitého nástroje celoživotního vzdělávání a rozvoje osobního i kulturního bohatství.I. díl – Pravopis s následujícími okruhy skupiny –bje-/-bě-, -pě-, -vje-/-vě-, -mně-/-mě souhlásky znělé a neznělé pravopis i/í-y/ý po obojetných souhláskách (vyjmenovaná a příbuzná slova) shoda přísudku s podmětem psaní velkých písmen ve vlastních jménech výběr správného gramatického pravidla při aplikaci pravopisných pravidelVýhody interaktivní učebnice:- pomůcky pro jednotlivé okruhy lze využívat opakovaně- umožňuje aktivní učení bez významnější zátěže pro učitele na přípravu výuky- využívá zásad multisenzorického učení (zapojení více smyslových analyzátorů, snadnou manipulaci, propojení s pohybem)- umožňuje poskytování okamžité zpětné vazby, včasnou a snadnou možnost korekce chybného postupu- žáky vede k návyku sebekontroly- umožňuje snadnější diferenciaci a individualizaci výuky podle potřeb a možností jednotlivých žáků - soubor pomůcek k daným okruhům nabízí individuální postup při zvládání daného vzdělávacího obsahu, možnost rozšíření či prohloubení aktuálně probíraného učiva, případně i volbu jiného okruhu učiva podle aktuálních potřeb žáků a pedagogů- umožňuje snáze respektovat individuální pracovní tempo jednotlivých žáků, volit různé stupně obtížnosti v daném okruhu- učiteli umožňuje snadnější rozfázování učiva na jednotlivé kroky, zaměření na konkrétní problém nebo jev v probíraném okruhu včetně ověření, jaký krok konkrétně žák zvládá- umožňuje systematický postup při osvojování učiva a uchopení tohoto systému i samotnými žáky- umožňuje nejen kvali


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.