Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ekonomika pro střední školy: Úvod - průvodce pro učitele

Učebnice/Odborná literatura

Ekonomika pro střední školy: Úvod - průvodce pro učitele

Hodnocení: 1x
  • 4

Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Ekonomika pro střední školy – Úvod je obsáhlá metodická příručka pro učitele, která doplňuje texty učebnice a pracovní sešitu sady a napomáhá jejich efektivnímu využití. Pro každé ekonomické téma je navržen vhodný postup realizace výuky v několika krocích. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Ekonomika pro střední š..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ekonomika pro střední školy: Úvod - průvodce pro učitele koupíte i tady

Specifikace Ekonomika pro střední školy: Úvod - průvodce pro učitele

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 951 Kč

Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Ekonomika pro střední školy – Úvod je základní pomůckou pro učitele ekonomických předmětů, kteří chtějí efektivně využívat celou učebnicovou sadu ve výuce. Prův ... a dál?

Produkt Ekonomika pro střední školy: Úvod  - průvodce pro učitele

Ekonomika pro střední školy: Úvod - průvodce pro učitele - parametry

Název produktu: Ekonomika pro střední školy: Úvod - průvodce pro učitele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 951 Kč
Maximální cena: 1 190 Kč
Ušetríte až: 239 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Ekonomika pro střední školy – Úvod je obsáhlá metodická příručka pro učitele, která doplňuje texty učebnice a pracovní sešitu sady a napomáhá jejich efektivnímu využití. Pro každé ekonomické téma je navržen vhodný postup realizace výuky v několika krocích. Pro snadnou práci se sadou jsou dále do průvodce přímo vloženy strany učebnice a pracovního sešitu, které jsou dále komentovány. Komentáře zahrnují metodická doporučení pro realizaci jednotlivých úkolů v pracovním sešitě, obsahová doplnění (další příklady, podrobnější teorie, doporučení) k učebnici, resp. správná řešení cvičení v pracovním sešitě (klíč odpovědí).

Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Ekonomika pro střední školy – Úvod je základní pomůckou pro učitele ekonomických předmětů, kteří chtějí efektivně využívat celou učebnicovou sadu ve výuce.

Průvodce je navržen do podoby učitelské knihy, tj. obsahuje všechny nezmenšené strany učebnice a pracovního sešitu doplněné o příslušné komentáře. Atypický formát (součástí jednoho listu jsou spojené vždy tři strany formátu A4: vlevo strana učebnice, vpravo odpovídající strana pracovního sešitu, mezi ně vložená metodická strana s poznámkami; listy jsou vyjímatelné z kroužkové vazby) umožňuje učiteli rychle si připravit podklady pro danou vyučovací hodinu a tyto podklady během výuky snadno využívat.

Základní obsahový přínos průvodce pro učitele spočívá v rozvržení výuky každého tématu do několika kroků vedoucích ke stanoveným cílům. Ke každé straně učebnice a odpovídající straně pracovního sešitu jsou tak vydefinovány dva hlavní cíle na úrovni poznatků a dovedností a je naznačeno, zapojením kterých textů v učebnici a cvičení v pracovním sešitě (a v jakém pořadí) může být těchto cílů dosaženo. Upozorněno je na návaznost cílů, na výstupy předchozích a následujících vyučovacích hodin. Takto vydefinované možnosti realizace výuky tvoří první část prostřední metodické strany.

Druhou část metodické strany tvoří poznámky ke konkrétním pasážím učebnice a úkolům v pracovním sešitě. V případě učebnice se jedná o poznámky doplňující příklady k probírané teorii, příp. o poznámky rozšiřující učebnicový výklad. V případě pracovního sešitu jde o metodická doporučení pro realizaci úkolů, o návrhy vhodného řešení cvičení a odborné komentáře k těmto řešením. Na stranách pracovního sešitu je pak doplněn klíč se správnými řešeními jednotlivých úkolů.

Titul obsahuje i podrobný popis funkce a obsahu všech částí učebnice, pracovního sešitu i samotného průvodce.

Nezbytnou součástí průvodce pro učitele je konečně i podrobný seznam literatury a elektronických zdrojů využitých při tvorbě učebnicové sady.

Učebnicová řada Ekonomika pro střední školy představuje velmi ojedinělý koncept.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.