Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Homeopatika » Srovnání cen CUPRUM METALLICUM CH15 granule 4 G

Homeopatika

CUPRUM METALLICUM CH15 granule 4 G

Hodnocení: 1x
  • 4

Přečkejte chřipkovou sezonu s kypícím zdravím. Jednosložkové homeopatikum CUPRUM METALLICUM CH15 granule 4 G poslouží jako prevence viróz i coby léčebný přípravek na již propuklou nemoc. Pomáhá mírnit klasické příznaky chřipky jako pálení v krku, zimnici a celkovou tělesnou slabost. Zkracuje dobu léčby. Než se nadějete, budete zase jako rybička. A nebo ještě lépe – vůbec neonemocníte. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.60882
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? CUPRUM METALLICUM CH15 granule 4 G koupíte i tady

Specifikace CUPRUM METALLICUM CH15 granule 4 G

Kategorie Homeopatika
Výrobce BOIRON
Nejnižší cena 74 Kč

HOMEOPATICKÝ PŘÍPRAVEK Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Perorální podání. Jestliže příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. BALENÍ 4 g granulí. Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být předepsána při několika odlišných onemocněních, v dávkování lišícím se podle charakteru nemoci, ale také podle konkrétního zdravotního stavu pacienta. Proto není možné uvést jednu přesnou indikaci a » ... a dál?

Produkt CUPRUM METALLICUM CH15 granule 4 G

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


CUPRUM METALLICUM CH15 granule 4 G - parametry

Název produktu: CUPRUM METALLICUM CH15 granule 4 G
Výrobce: BOIRON
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 98 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jednosložkový homeopatický přípravek. HOMEOPATICKÝ PŘÍPRAVEK Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.

Výdej pouze v lékárnách. K perorálnímu podání. U přípravku nebyl požadován důkaz účinnosti. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Používejte podle rady odborníka na homeopatii. Uchovávejte při teplotě do 25 ° C, v původním obalu. Jestliže příznaky při používání přípravku přetrvávají, poraďte se s lékařem. Ředění: Tento přípravek je volně prodejný v ředěních 5 CH, 9 CH, 15 CH a 30 CH. Ředění 200 CH je pouze na lékařský předpis. Balení: 4g granulí Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce:

BOIRON, 20 rue de la Libération, 69110 Sainte-Foy-lès-Lyon, Francie. Většina monokomponentních homeopatik může být předepsána při několika odlišných onemocněních, v dávkování lišícím se podle charakteru nemoci, ale také podle konkrétního zdravotního stavu pacienta. Proto není možné uvést jednu přesnou indikaci a konkrétní dávkování u každého léku. S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník.

Cuprum Metallicum CH5 je homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Užívejte vždy podle rady odborníka na homeopatii. Balení obsahuje 4 g granulí (cca 80 granulek) určených pro podání ústy (perorální podání). Přípravek je volně prodejný bez lékařského předpisu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Homeopatický přípravek. Užívejte dle rady odborníka - homeopata. Farmakoterapeutická skupina: Homeopatika (česká ATC skupina). Pozorně čtěte příbalovou informaci!

Cuprum Metallicum CH15 gra.4g od Boiron na www.GigaLekarna.cz za 83 Kč .

Léky/homeopatika/Boiron/monokompozitní


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.