Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Homeopatika » Srovnání cen COLOCYNTHIS CH9 granule 4 g

Homeopatika

COLOCYNTHIS CH9 granule 4 g

Hodnocení: 1x
  • 3.5

COLOCYNTHIS CH9 granule 4 g - velice kvalitní a účinná homeopatika. Jedná se o osvědčený léčivý přípravek, který úspěšně prošel řadou testů. V tomto balení najdete 4 g granulí, tj. 80 granulek, které se aplikují preorálním podáním. Léky jsou vhodné pro homeopatickou léčbu širokého spektra, ideálně po dohodě s lékařem či odborníkem. Čtěte příbalový leták. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.65
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? COLOCYNTHIS CH9 granule 4 g koupíte i tady

Specifikace COLOCYNTHIS CH9 granule 4 g

Kategorie Homeopatika
Výrobce BOIRON
Nejnižší cena 77 Kč

HOMEOPATICKÝ PŘÍPRAVEK Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Perorální podání. Jestliže příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. BALENÍ 4 g granulí. Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být předepsána při několika odlišných onemocněních, v dávkování lišícím se podle charakteru nemoci, ale také podle konkrétního zdravotního stavu pacienta. Proto není možné uvést jednu přesnou indikaci a » ... a dál?

Produkt COLOCYNTHIS CH9 granule 4 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


COLOCYNTHIS CH9 granule 4 g - parametry

Název produktu: COLOCYNTHIS CH9 granule 4 g
Výrobce: BOIRON
Minimální cena: 77 Kč
Maximální cena: 93 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

HOMEOPATICKÝ PŘÍPRAVEK Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Perorální podání. Jestliže příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.   BALENÍ 4 g granulí.   Většina monokomponentních homeopatických přípravků může být předepsána při několika odlišných onemocněních, v dávkování lišícím se podle charakteru nemoci, ale také podle konkrétního zdravotního stavu pacienta. Proto není možné uvést jednu přesnou indikaci a konkrétní dávkování u každého léku. S výběrem vhodného léku a volbou správného dávkování vám poradí odborník, lékař homeopat nebo lékárník.

Colocynthis CH5 je homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Užívejte vždy podle rady odborníka na homeopatii. Balení obsahuje 4 g granulí (cca 80 granulek) určených pro podání ústy (perorální podání). Přípravek je volně prodejný bez lékařského předpisu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Farmakoterapeutická skupina: Homeopatika (česká ATC skupina). Pozorně čtěte příbalovou informaci!

Colocynthis CH9 gra.4g od Boiron na www.GigaLekarna.cz za 85 Kč .

Léky/homeopatika/Boiron/monokompozitní


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.