Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Claritine 10 mg 30 tablet

Léky

Claritine 10 mg 30 tablet

Hodnocení: 6x
  • 3.33333

Antihistaminikum pro léčbu příznaků alergické rýmy a chronické idiopatické kopřivky. Rychlý nástup účinku Účinnost po celých 24 hodin Bez sedativního účinku - nezpůsobuje ospalost* Neovlivňuje běžné denní aktivity a schopnost řídit vozidlo* Účinnost není ovlivněna současným podáním jídla a nápojů Jedná se o humánní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Claritine 10 mg 30 tablet

Kategorie Léky
Výrobce BAYER
Nejnižší cena 199 Kč

Claritine tlumí příznaky spojené s alergickou rýmou (např. sennou rýmou), jako jsou kýchání, rýma, pálení a svědění nosu a očí. Claritine také pomáhá zmírnit příznaky kopřivky (svědění, zarudnutí a počet a rozsah kopřivkových pupenů). Zmírnění těchto příznaků trvá celý den a pomáhá vám obnovit vaše normální denní aktivity a spánek. ... a dál?

Produkt Claritine 10 mg 30 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Claritine 10 mg 30 tablet - parametry

Název produktu: Claritine 10 mg 30 tablet
Výrobce: BAYER
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 215 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.33 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.33333
Podrobný popis:
  • Antihistaminikum pro léčbu příznaků alergické rýmy a chronické idiopatické kopřivky. Rychlý nástup účinku Účinnost po celých 24 hodin Bez sedativního účinku - nezpůsobuje ospalost
  • Neovlivňuje běžné denní aktivity a schopnost řídit vozidlo
  • Účinnost není ovlivněna současným podáním jídla a nápojů Jedná se o humánní léčivý přípravek (ATC skupina R06AX13), takže doporučujeme pečlivé pročtení příbalové informace. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: CO JE CLARITINE A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Claritine patří do skupiny látek zvaných antihistaminika. Antihistaminika pomáhají zmírňovat alergické příznaky tím, že zabraňují účinkům látky zvané histamin, která se vytváří v organizmu. Claritine tlumí příznaky spojené s alergickou rýmou (např. sennou rýmou), jako jsou kýchání, rýma, pálení a svědění nosu a očí. Claritine také pomáhá zmírnit příznaky chronické kopřivky (svědění, zarudnutí a počet a rozsah kopřivkových pupenů), u níž není známa příčina (tzv. chronická idiopatická kopřivka). Zmírnění těchto příznaků přetrvává celý den a pomáhá Vám obnovit Vaše normální denní aktivity a spánek. Bez konzultace s lékařem je použití přípravku možné u projevů akutní (sezónní) alergické rýmy, alergického zánětu spojivek, svědění a kopřivky u dospělých a dětí starších 12 let. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE CLARITINE UŽÍVAT Neužívejte Claritine Jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na loratadin nebo na kteroukoli další složku přípravku Claritine. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Claritine je zapotřebí Než začnete přípravek Claritine užívat, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem: jestliže trpíte onemocněním jater. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Vliv přípravku Claritine na efekt alkoholických nápojů nebyl prokázán.Informujte, prosím, svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.Jestliže užíváte ještě jiné léky, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem o vhodnosti jejich současného užívání s přípravkem Claritine. Užívání přípravku Claritine s jídlem a pitím Claritine se může užívat s jídlem nebo bez jídla. Těhotenství a kojení Jestliže jste těhotná, užívání přípravku Claritine se nedoporučuje.Jestliže kojíte, užívání přípravku Claritine se nedoporučuje.Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Při doporučené dávce se neočekává, že by přípravek Claritine způsoboval ospalost nebo menší pozornost. Přesto se velmi vzácně u některých jedinců může vyskytnout ospalost, která může ovlivnit jejich schopnost řídit a obsluhovat stroje. Důležitá informace o některých složkách přípravku Claritine Claritine, tablety, obsahuje laktosu (mléčný cukr); proto jestliže Vám Váš lékař sdělil, že trpíte nesnášenlivostí některých cukrů, kontaktuje svého lékaře před použitím tohoto léčivého přípravku. Laboratorní testy Pokud máte naplánované provedení kožních testů na alergii

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.