Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Aspirin C 10 tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Aspirin C 10 tablet

Hodnocení: 15x
  • 4

Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte Aspirin C užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Aspirin C 10 tablet koupíte i tady

Specifikace Aspirin C 10 tablet

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce BAYER
Nejnižší cena 89 Kč

Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů, zad. Při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky. Pouze na doporučení lékaře užívají přípravek dospělí při bolesti spojené se zánětem kloubů. ... a dál?

Produkt Aspirin C 10 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Aspirin C 10 tablet - parametry

Název produktu: Aspirin C 10 tablet
Výrobce: BAYER
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 125 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte Aspirin C užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.V příbalové informaci naleznete: 1.Co je Aspirin C a k čemu se používá2.Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Aspirin C užívat 3.Jak se Aspirin C užívá 4.Možné nežádoucí účinky5Jak Aspirin C uchovávat 6.Další informace1.CO JE Aspirin C a K ČEMU SE POUŽÍVÁKyselina acetylsalicylová snižuje tvorbu prostaglandinů (fyziologicky účinných sloučenin, které se podílejí na vzniku zánětu), a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty.Kyselina askorbová (vitamin C) podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení.Přípravek mohou užívat dospělí při mírných až středně silných bolestech, (např. bolestech hlavy, zubů, svalů, kloubů nebo při menstruačních bolestech), při horečce. Při nachlazení nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky.Pouze na doporučení lékaře užívají přípravek dospělí při zánětlivém kloubním onemocnění. Děti a mladiství do 16 let smějí užívat kyselinu acetylsalicylovou pouze po doporučení lékařem. 2.ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE ASPIRIN UŽÍVAT Neužívejte Aspirin -jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na kyselinu acetylsalicylovou, jiné salicyláty nebo na kteroukoli další složku přípravku Aspirin Cjestliže u Vás v minulosti požití salicylátů nebo látek s podobným účinkem, zejména nesteroidních protizánětlivých léků vyvolalo astmatický záchvat, rýmu nebo kopřivkupokud máte: žaludeční nebo dvanácterníkové vředyzvýšenou krvácivostv kombinaci s metotrexátem při dávce 15 mg týdně či vyššív poslední třetině těhotenstvípři věku do 16 let a současně probíhajícím horečnatém onemocněníZvláštní opatrnosti při použití přípravku Aspirin C je zapotřebí-při přecitlivělosti na jiné protizánětlivé a protirevmatické látky-při současné léčbě látkami snižujícími srážení krve (např. kumarinovými deriváty)-při chronických nebo opakujících se žaludečních nebo dvanáctníkových obtížích-při poškození ledvin-při těžkém poškození jater-v první a druhé třetině těhotenství-během kojení (pouze v nízkých dávkách)-máte-li průduškové astma, chronické onemocnění dýchacího ústrojí, sennou rýmu nebo zduření nosní sliznice (nosní polypy)Pokud se Vás týká některý z výše uvedených bodů, poraďte se před užíváním přípravku s lékařem. Aspirin snižuje shlukování krevních destiček a tím může vést ke zvýšení krvácivosti např. při a po chirurgických zákrocích nebo úra


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.