Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky pro ženy » Srovnání cen Canesten Gyn 1 den 500 mg 1 tableta

Léky pro ženy

Canesten Gyn 1 den 500 mg 1 tableta

Hodnocení: 8x
  • 3.125

Canesten GYN 1 den se používá k léčbě gynekologických zánětů způsobených houbovitými mikroorganizmy, kvasinkami, plísněmi především rodu Candida. - Canesten GYN 1 den 1 tableta pro komfortní 1-rázovou aplikaci. Účinná látka působí v pochvě až po dobu 4 dní. Obsahuje také kyselinu mléčnou. Příbalová informace VP ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Canesten Gyn 1 den 500 mg 1 tableta koupíte i tady

Specifikace Canesten Gyn 1 den 500 mg 1 tableta

Kategorie Léky pro ženy
Výrobce BAYER
Nejnižší cena 173 Kč

K léčbě gynekologických zánětů způsobených houbovitými mikroorganismy, kvasinkami a plísněmi. Vhodná léčba na cestách a během dovolené. ... a dál?

Produkt Canesten Gyn 1 den 500 mg 1 tableta

Canesten Gyn 1 den 500 mg 1 tableta - parametry

Název produktu: Canesten Gyn 1 den 500 mg 1 tableta
Výrobce: BAYER
Minimální cena: 173 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.13 bodů z 5
Počet hodnocení: 8 x
Hodnocení:
  • 3.125
Podrobný popis:

Canesten GYN 1 den se používá k léčbě gynekologických zánětů způsobených houbovitými mikroorganizmy, kvasinkami, plísněmi především rodu Candida. - Canesten GYN 1 den 1 tableta pro komfortní 1-rázovou aplikaci. Účinná látka působí v pochvě až po dobu 4 dní. Obsahuje také kyselinu mléčnou. Příbalová informace VP Informace pro použití, čtěte pozorně ! CANESTEN GYN 1 DEN vaginální tableta (Clotrimazolum) Držitel rozhodnutí o registraci Bayer s.r.o., Praha, Česká republika Výrobce Bayer Schering Pharma AG, Leverkusen,Německo Složení: 1 vaginální tableta obsahuje: Léčivou látku Clotrimazolum 500 mg Pomocné látky: Monohydrát laktosy, mikrokrystalická celulosa, kyselina mléčná, kukuřičný škrob, krospovidon, pentahydrát kalcium-laktátu, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hypromelosa. Vaginální tableta je bílá až slabě nažloutlá a nepáchne. Indikační skupina Antimykotikum, Gynekologikum Charakteristika Co je Canesten GYN 1 den? Canesten GYN 1 den se používá k léčbě gynekologických zánětů způsobených houbovitými mikroorganizmy, kvasinkami, plísněmi především rodu Candida. Navíc působí proti Trichomonas vaginalis, a dále infekcím pochvy způsobeným grampozitivními mikroby, především streptokoky a stafylokoky a gramnegativními mikroby (Bacteroides, Gardnerella vaginalis). Indikace Kdy byste měla používat Canesten GYN 1 den? Canesten GYN 1 den používejte při následujících příznacích kandidózy: - svědění v oblasti pochvy a vulvy - trvalé pálení pochvy a vulvy - zarudnutí - zduření a bolestivost tkání pochvy a vulvy - výtok z pochvy (bělavý, bez zápachu) Na doporučení lékaře se přípravek užívá k ozdravění porodních cest v posledních 4-6 týdnech těhotenství. Kdy byste měla nejprve navštívit lékaře? Navštivte svého lékaře máte-li některý z následující příznaků: - zapáchající hnisavý výtok - zarudnutí a otoky pochvy i vulvy - bolest při pohlavním styku Tyto příznaky mohou ukazovat na trichomonádovou infekci, proto byste měla před užitím tablet navštívit svého lékaře. Pokud si nejste jistá, zda máte kandidózu, konzultujte léčbu ještě před jejím zahájením se svým lékařem. Přípravek je vhodný pro dívky od 12 let. Kontraindikace Kdy byste neměla užívat Canesten GYN 1 den? Nepoužívejte tento přípravek pokud jste přecitlivělá na léčivou látku nebo na kteroukoli pomocnou látku. Pokud si nejste jistá, obraťte se na svého lékaře. Navštivte co nejdříve lékaře a neužívejte tablety pokud máte jeden nebo více z následujících příznaků: - nepravidelné poševní krvácení - abnormální poševní krvácení - bolesti v podbřišku - bolest nebo jiné obtíže při močení - horečku nebo zimnici O použití přípravku v těhotenství a období kojení musí rozhodnout lékař. Přípravek není vhodný pro dívky do 12 let. Nežádoucí účinky Jaké nežádoucí účinky můžete pozorovat? Vzácně může Canesten GYN 1 den vyvolat kožní reakce jako jsou zarudnutí, pálení, podráždění nebo zduření. Pokud se tyto příznaky zhorší, přestaňte používat Canesten GYN 1 den a kontaktujte co nejdříve svého lékaře. Stej


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.