Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Cizlerová M. a: Matematika pro SŠ - 4. díl (učebnice)

Učebnice/Odborná literatura

Cizlerová M. a: Matematika pro SŠ - 4. díl (učebnice)

Hodnocení: 1x
  • 4

Čtvrtý díl učebnicové řady, věnovaný funkcím, zahrnuje učivo o lineárních, kvadratických, lineárních lomených a mocninných funkcích. Jedná se o první díl, který pojednává o funkcích, pokračováním bude 5. díl učebnicové řady. Osvojení si učební látky obsažené ve čtvrtém ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Cizlerová M. a: Matematika pro SŠ - 4. díl (učebnice) koupíte i tady

Specifikace Cizlerová M. a: Matematika pro SŠ - 4. díl (učebnice)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 143 Kč

První díl věnovaný funkcím zahrnuje učivo o lineárních, kvadratických, lineárních lomených a mocninných funkcích. Pro co nejvyšší míru porozumění učivu je učebnice zpracována od úplných základů tak, ... a dál?

Produkt Cizlerová M. a: Matematika pro SŠ - 4. díl (učebnice)

Cizlerová M. a: Matematika pro SŠ - 4. díl (učebnice) - parametry

Název produktu: Cizlerová M. a: Matematika pro SŠ - 4. díl (učebnice)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 143 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čtvrtý díl učebnicové řady, věnovaný funkcím, zahrnuje učivo o lineárních, kvadratických, lineárních lomených a mocninných funkcích.

Jedná se o první díl, který pojednává o funkcích, pokračováním bude 5. díl učebnicové řady.

Osvojení si učební látky obsažené ve čtvrtém dílu považujeme za jeden z nezbytných předpokladů pro úspěšné zvládnutí maturitní zkoušky z matematiky.

První díl věnovaný funkcím zahrnuje učivo o lineárních, kvadratických, lineárních lomených a mocninných funkcích. Pro co nejvyšší míru porozumění učivu je učebnice zpracována od úplných základů tak, aby byla srozumitelná skutečně všem.

Učebnice je doplněna samostatně prodejným pracovním sešitem, který plynule navazuje na ilustrativně pojatý výklad v učebnici.

Učebnicová sada Matematika pro střední školy – 4. díl: Funkce I je členěna do následujících tematických celků:

- Definice funkce, základní pojmy - Lineární funkce - Kvadratická funkce - Lineární lomená funkce - Mocninná funkce

Publikace je vhodná pro: studenty a učitele na gymnáziích, středních průmyslových a středních odborných školách s vyšší hodinovou dotací, maturanty k přípravě na maturitní zkoušku, uchazeče vysokých škol k přípravě na přijímací zkoušku.

Učebnicová řada je sestavena v souladu s požadavky Rámcového vzdělávacího programu pro gymnázia a odpovídá také požadavkům Rámcového vzděláavcího programu pro střední odborné vzdělávání.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.