MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Kontaktní čočky » Měsíční kontaktní čočky » Srovnání cen Ciba Vision Air Optix Night & Day Aqua (3 čočky)

Měsíční kontaktní čočky

Ciba Vision Air Optix Night & Day Aqua (3 čočky)

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 0846566661466

Vlastnosti Air Optix Night & Day Aqua nejvyšší propustnost kyslíku k oku schválené pro nepřetržité nošení odolnost proti usazeninám vyšší cena Dostatek kyslíku pro zdravé oči 46% nositelů si zdřímne v čočkách 18% v nich přespí přes noc. Oči potřebují dýchat, jinak ztrácí svou bělostnost. Kontaktní čočky s nízkou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.95935
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Ciba Vision Air Optix Night & Day Aqua (3 čočky)

Specifikace Ciba Vision Air Optix Night & Day Aqua (3 čočky)

Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Výrobce CIBA VISION
Nejnižší cena 539 Kč

Air Optix Night and Day Aqua jsou měsíční kontaktní čočky určené pro kontinuální způsob nošení ... a dál?

Produkt Ciba Vision Air Optix Night & Day Aqua (3 čočky)

Ciba Vision Air Optix Night & Day Aqua (3 čočky) - parametry

Název produktu: Ciba Vision Air Optix Night & Day Aqua (3 čočky)
Výrobce: CIBA VISION
Minimální cena: 539 Kč
Maximální cena: 579 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vlastnosti Air Optix Night & Day Aqua nejvyšší propustnost kyslíku k oku schválené pro nepřetržité nošení

odolnost proti usazeninám vyšší cena Dostatek kyslíku pro zdravé oči 46% nositelů si zdřímne v čočkách 18% v nich přespí přes noc.

Oči potřebují dýchat, jinak ztrácí svou bělostnost. Kontaktní čočky s nízkou propustností plynů skrz svůj materiál mohou přístup kyslíku k oku snižovat. S čočkami Air Optix Night & Day Aqua se ale ztráty čistě bílých očí nemusíte bát. Air Optix Night & Day Aqua totiž mají největší propustnost pro kyslík ze všech dostupných měkkých kontaktních čoček.

Zdřímněte si kdykoliv

Čočky jsou bariérou v přístupu kyslíku k oku, při zavřených očích se přísun vzduchu ještě sníží. V kontaktních čočkách Air Optix Night & Day Aqua si ale můžete bez obav zdřímnout po cestě do práce nebo usnout u televize! Díky nejvyšší propustnosti kyslíku k očím ze všech měkkých čoček je možné je nosit kontinuálně až několik dní. Pokud pracujete mnoho hodin denně nebo je váš program stále vytížený, jsou to ty pravé čočky pro vás. AQUA Moisture systém čoček Air Optix Night & Day Aqua.

Jemný povrch

Nečistoty ze slzného filmu nemají šanci! Air Optix Night & Day Aqua mají ultra jemný povrch, který je specificky navržen tak, aby odolával usazeninám. Čočka je také obtékána vrstvičkou zvlhčující složky, která povrch neustále omývá. Na čočkách se proto netvoří usazeniny způsobující nepohodlí nebo zhoršenou kvalitu vidění.

Svou vlhkost si Air Optix Night & Day Aqua udrží po celý den a omezují tím dehydrataci čoček. Výroba kontaktních čoček Air Optix Night&Day byla ukončena! Nově vylepšené Air Optix Night&Day Aqua. Neskladové krabičky již není možné dodat. První silikon-hydrogelové kontaktní čočky pro kontinuální nošení. Tyto čočky není nutné vyjmout z oka po dobu jednoho měsíce. Vysoká propustnost kyslíku umožňuje okysličování oka i během spánku, kdy jsou oční víčka zavřená. Asférický design vylepšuje optické vlastnosti za zhoršených světelných podmínek (šero, noc, jízda autem) a na blízkou vzdálenost. Speciálně upravený povrch téměř znemožňuje usazování bílkovinných depozit. Čočky obsahují 76% Lotrafilconu A a 24% vody. Původní název těchto čoček je Focus Night&Day. Vyzkoušejte zdokonalený model Air Optix Night & Day Aqua, který je obohacen o AQUA Moisture systém, zajišťující vyšší pohodlí! Čočky Air Optix Night & Day Aqua jsou díky němu více smáčivé, nevysychají, jsou hedvábně jemné a jsou dokonaleji chráněny proti usazeninám. Jedny z prvních silikon-hydrogelových kontaktních čoček. Díky vysoké propustnosti pro kyslík jsou schváleny pro nošení během celého měsíce bez nutnosti vyjímání. I při zavřených víčkách během spánku se k rohovce dostává dostatečné množství kyslíku. Tento způsob nošení je jedním z nejpohodlnějších, navíc odpadá nutnost čistit a dezinfikovat čočky každý den. Kontinuální způsob nošení kontaktních čoček přes noc je vždy třeba konzultovat s očním specialistou, protože není vhodný pro všechny nositele. Balení obsahuje 3 čočky. AIR OPTI


Přidat recenzi pro Ciba Vision Air Optix Night & Day Aqua (3 čočky)

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.