MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Kontaktní čočky » Měsíční kontaktní čočky » Srovnání cen Ciba Vision Air Optix aqua multifocal (6 čoček)

Měsíční kontaktní čočky

Ciba Vision Air Optix aqua multifocal (6 čoček)

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 0846566701711

NOVINKA - nejnovější čočky pro osoby nemocné na presbyopii Čočky Air Optix Aqua Multifocal zajišťují přesné vidění a pohodlí všem osobám, které mají problém s presbyopií (ztráta schopnosti zaostření na blízko). Pokud ztrácíte schopnost zaostření na blízko během čtení novin, text se vám nezaostřuje, tak tato čočka je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.96212
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Ciba Vision Air Optix aqua multifocal (6 čoček)

Specifikace Ciba Vision Air Optix aqua multifocal (6 čoček)

Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Výrobce CIBA VISION
Nejnižší cena 964 Kč

Air Optix Aqua Multifocal jsou měsíční multifokální kontaktní čočky pro korekci presbyopie. Balení obsahuje 6 ks. ... a dál?

Produkt Ciba Vision Air Optix aqua multifocal (6 čoček)

Ciba Vision Air Optix aqua multifocal (6 čoček) - parametry

Název produktu: Ciba Vision Air Optix aqua multifocal (6 čoček)
Výrobce: CIBA VISION
Minimální cena: 964 Kč
Maximální cena: 1 209 Kč
Ušetríte až: 245 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

NOVINKA - nejnovější čočky pro osoby nemocné na presbyopii Čočky Air Optix Aqua Multifocal zajišťují přesné vidění a pohodlí všem osobám, které mají problém s presbyopií (ztráta schopnosti zaostření na blízko). Pokud ztrácíte schopnost zaostření na blízko během čtení novin, text se vám nezaostřuje, tak tato čočka je připravená právě pro vás. Inovační řešení umožňují zachovat schopnost zaostření během sledování předmětů jak na blízko (např. během čtení), na prostřední vzdálenost (práce u počítače) a na dálku (během řízení vozidla). Čočky řady Air Optix propouštějí i 7krát více kyslíku než tradiční čočky, speciální zvlhčující systém AQUA zajišťuje dokonalé pohodlí při nošení čoček. Navíc unikátní zvlhčující látka vytváří na povrchu čočky hedvábný film, který usnadňuje mrkání. Balení obsahuje 3 ks čoček. Dostupné je také balení s 6 kusy. Přepočet: Plus Dominantní oko Nedominantní oko až +1,0 LO LO +1,25, +1,5 MED MED +1,75, +2,0 MED HI +2,25 a 2,5 HI HIAdice na karbičce Náš parametr Přibližný rozsah LO +1,00 ≤ +1,00 MED +1,50 +1,25 -> +2,00 HI +2,00 >+2,00 Návod: Parametr adice z krabičky odpovídá naší číselné hodnotě podle této tabulky. Nejnovější a zatím také nejpokrokovější multifokální kontaktní čočky pro korekci presbyopie = vetchozrakosti neboli ztráty schopnosti oka zaostřovat na různé vzdálenosti, objevující se po 40. roce života. Technologie Precision Transition Design umožňuje korekci začínajících i pokročilých presbyopů. Na čočce jsou tři zóny přídavkových dioptrií uspořádané do soustředných kruhů (blízko-střední vzdálenost-dálka), mezi kterými je zajištěn hladký přechod vidění na všechny vzdálenosti při běžných aktivitách.I tyto multifokální čočky si zachovávají vysoké standardy značky Air Optix, tzn. výbornou propustnost kyslíku pro zdravé a zdravě vypadající oči nebo zabudovaný zvlhčující systém AQUA pro vysoký komfort.AIR OPTIX™ AQUA MULTIFOCAL umožňují ostré a pohodlné vidění na všechny vzdálenosti a umožňují pohodlné a zdravé nošení čoček presbyopickým pacientům. Jedná se o měsíční kontaktní čočky s denním režimem nošení. AIR OPTIX™ AQUA MULTIFOCAL umožňují díky nové technologii Precision Transition Design ostré vidění na všechny vzdálenosti. AIR OPTIX™ AQUA MULTIFOCAL již mají začleněný zvlhčující systém AQUA,který lubrikuje kontaktní čočku, uchovává zvlhčení po celý den a podporuje pohodlí po celou dobu nošení kontaktních čoček. AIR OPTIX™ AQUA MULTIFOCAL mají až 5× vyšší propustnost pro kyslík než hydrogelové kontaktní čočky a v porovnání s jinými silikon-hydrogelovými multifokálními čočkami a hydrogelovými čočkami poskytují čočky AIR OPTIX™ AQUA MULTIFOCAL nejvyšší dostupnou propustnost pro kyslík. Pro zvýšení hygieny a bezpečné nošení kontaktních čoček doporučujeme používat roztok AOSEPT® PLUS . Unikátní systém progresivní čočky se třemi druhy adice je vytvořen pro rychlejší, úspěšnou aplikaci počínajících presbyopů a hladký přechod mezi různými úrovněmi presbyopie. LO = do + 1.25MED = + 1.50 až + 2.00HI = + 2.25 a +2.50


Přidat recenzi pro Ciba Vision Air Optix aqua multifocal (6 čoček)

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.