Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Český jazyk 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - učebnice

Učebnice/Odborná literatura

Český jazyk 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Řada moderních učebnic podporujících vytváření a rozvoj klíčových kompetencí žáků vymezených Rámcovým vzdělávacím programem pro základní vzdělávání. Učebnice věnují zvýšenou pozornost propojování a systemizaci jednotlivých poznatků, kromě tradičních metod užívaných ve výuce českého jazyka nenásilně zavádějí prvky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Český jazyk 8 pro ZŠ a ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Český jazyk 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - učebnice koupíte i tady

Specifikace Český jazyk 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - učebnice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Učebnice nové generace jsou přehlednější, obsahují moderní texty orientované na rozvíjení komunikační kompetence žáků. Věnovali jsme více prostoru pro opakování a procvičování, včetně cvičení na poroz ... a dál?

Produkt Český jazyk 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - učebnice

Český jazyk 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - učebnice - parametry

Název produktu: Český jazyk 8 pro ZŠ a víceletá gymnázia - učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 236 Kč
Ušetríte až: 111 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Řada moderních učebnic podporujících vytváření a rozvoj klíčových kompetencí žáků vymezených Rámcovým vzdělávacím programem pro základní vzdělávání. Učebnice věnují zvýšenou pozornost propojování a systemizaci jednotlivých poznatků, kromě tradičních metod užívaných ve výuce českého jazyka nenásilně zavádějí prvky integrované výuky, podporují samostatné získávání informací z různých zdrojů (odborných příruček, internetu, rejstříku v závěru učebnic), přinášejí práci s texty různého zaměření, audionahrávka umožňuje pracovat i s mluvenou podobou jazyka. Učebnice obsahují typy cvičení orientované na rozvoj logického uvažování, porovnávání jednotlivých jevů a na řešení problémů. V roce 2006 vychází již čtvrtý komplet dané řady učebnic - Český jazyk 9 - navazující na tři učebnice předchozí, v tomto roce bude k dispozici kompletní řada pro 2. stupeň ZŠ. Komplet pro každý ročník tvoří učebnice, pracovní sešit, příručka pro učitele, cvičení a odkazy na internetových stránkách nakladatelství a audionahrávka. Učebnice obsahují tradičně členěné oddíly (zvuková stránka jazyka, tvarosloví, skladba, nauka o významu slov, nauka o tvoření slov, pravopis, obecné výklady o českém jazyce) včetně samostatně komponovaného oddílu Komunikace a sloh. Opakování z předchozího ročníku je zařazeno vždy na začátku Pracovního sešitu. Atraktivní a přehledná úprava Celobarevné učebnice jsou graficky atraktivně a zároveň přehledně pojaté. Grafická úprava využívá kombinace barevných fotografií a ilustrací, aplikována je i aktivní práce s obrazovým doprovodem. Učebnice mají jednotnou strukturu: tvoří ji základní část komponovaná jako hlavní strana textu a obsahující přehledný, tabulkově zpracovaný výklad gramatiky, práci s texty a cvičení včetně námětů pro skupinovou či samostatnou práci žáků, a lišta, která má především motivační charakter a koncepčně preferuje systemizaci izolovaných poznatků. Lišta umožňuje jednak posilovat úkoly s komunikativním zaměřením, jednak je orientovaná na propojení obsahu učiva jednotlivých složek českého jazyka a cizího jazyka, kterému se žáci učí. Za jednotlivými tematickými celky je zařazován speciální blok nazvaný Hledání souvislostí obsahující prvky vnější integrace, který posiluje hledání a nalézání vztahů a práci s informací. Další novinkou jsou cvičení na internetových stránkách nakladatelství a práce se zvukovými nahrávkami pravidelně zařazovaná v celé učebnici. Orientaci v učebnici usnadňují vhodně zvolené grafické piktogramy a orientační loga, nedílnou součástí je i věcný a jmenný rejstřík. Pracovní sešit Je užitečným doplňkem výuky, rozšiřuje možnosti dalšího procvičování učiva, obsahuje cvičení různých typů včetně oddílu Pro chytré hlavy. Jeho součástí je souhrnný vyjímatelný Přehled učiva daného ročníku. Příručka učitele Představuje nezbytnou součást učebnice. Obsahuje klíč ke všem cvičením a všem úkolům v učebnici a v pracovním sešitě. Nedílnou součástí jsou i stručně formulované cíle, upozornění na problémová místa výkladu, další náměty


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.