Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen C. Selby, S. Harmer: Playtime A Workbook

Učebnice/Odborná literatura

C. Selby, S. Harmer: Playtime A Workbook

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit angličtiny pro děti od 3 do 7 let. Playtime PRO DĚTI VE VĚKU 3-7 LET V nabídce: učebnice,                   pracovní sešit                   metodická příručka v češtině                   audio CD                   Teacher´s Resource Pack s DVD a Big Story Book                    iTools  Unikátní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? C. Selby, S. Harmer: Playtime A Workbook koupíte i tady

Specifikace C. Selby, S. Harmer: Playtime A Workbook

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 149 Kč

Stories, DVD and play- start to learn real-life English the Playtime way! The fun, new three-level British English course with fully integrated DVD motivating pre-schoolers to learn through memorable stories and songs. This great new series focuses on the real-life pre-school environment, a familiar setting for little ones to start learning English through other subjects. Monkey (the puppet) starts every lesson in a fun way and the childrens enthusiasm for English builds from the beginning. » ... a dál?

Produkt C. Selby, S. Harmer: Playtime A Workbook

C. Selby, S. Harmer: Playtime A Workbook - parametry

Název produktu: C. Selby, S. Harmer: Playtime A Workbook
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 242 Kč
Ušetríte až: 93 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní sešit angličtiny pro děti od 3 do 7 let. Playtime PRO DĚTI VE VĚKU 3-7 LET V nabídce: učebnice,                   pracovní sešit                   metodická příručka v češtině                   audio CD                   Teacher´s Resource Pack s DVD a Big Story Book                    iTools  Unikátní přístup k výuce založený na příběhu a bohaté multimediální podpoře.   - příběhy z reálného světa, tak jak jej vidí čtyři dětští hrdinové: Rocket, Star, Twig a Melody   - audioorální kurz - děti nečtou a ani nepíší, rozvíjejí se však všechny základní dovednosti ( numerika, příprava na psaní, orientace, logické úkoly atd.)   - příběhy jsou dětem zprostředkovávány skze různá média:      knihou s příběhem " Big Story Book", DVD, poslechové CD, iToois, což posiluje opakování zábavnou formou a kontakt s angličtinou   - hodiny zaměřené na mezipředmětové vztahy jsou prezentovány za pomoci fotografických karet a DVD klipů ze života britských dětí   - volitelný pracovní sešit pro rozšíření hodin a další procvičování a činnosti   - webová stránka Playtime Website zdarma pro rodiče a učitele s písničkami z jednotlivých dílů učebnice, hrami, kopírovatelnými materiály pro aktivní zapojení            rodičů do výuky   - iTools - interaktivní učebnice, audionahrávky a obrázkové karty Playtime iTools Ideální doplněk pro výuku s interaktivní tabulí nebo počítačem a dataprojektorem. - ke kažkému dílu učebnice vždy jeden iTools - kompletní obsah kurzu v jenom: učebnice, Big Story Book k danému dílu, audionahrávky, obrázkové karty se slovní zásobou, plakáty a videonahrávky - integrované ovládací nástroje: zvětšování, kreslení, zvýraznění, fliphart, poznámky, reflektor  Playtime  Teacher´s Resource Pack Podpůrný balíček vizuálních pomůcek do hodin ke všem dílům kurzu (Starter + A +B). - výuková DVD s 6 animovanými písničkami a 6 příběhy k jednotlivým dílům učebnice, u dílů A a B navíc shody z reálného života dětí v Británii - 3 velké knížky s příběhy, každá k jednomu dílu ( Big Story Book Starter, A,B) - barevné karty s kompletní obrázkovou slovní zásobou - fotografické karty s reálnými snímky pro mezipředmětovou výuku - stítatelný barevný opakovací plakát ke každému dílu - plakát s kapsami (Pocket poster) formátu A1 Publikace: PLAYTIME A WORKBOOK - SELBY, C.;HARMER, S. (ill.). Stories, DVD and play- start to learn real-life English the

Playtime way! The fun, new three-level British English course with

fully integrated DVD motivating pre-schoolers to learn through

memorable stories and songs. This great new series focuses on the

real-life pre-school environment, a familiar setting for little

ones to start learning English through other subjects. Monkey (the

puppet) starts every lesson in a fun way and the children's

enthusiasm for English builds from the beginning. Through

easy-to-follow classroom routines for each lesson, children also

learn to develop good habits and good behaviour. Playtime's lively

stories present natural language in familiar contexts - us


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.