Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bušek I., Calda E.: Matematika pro gymnázia - Základní poznatky z matematiky

Knihy

Bušek I., Calda E.: Matematika pro gymnázia - Základní poznatky z matematiky

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Matematika pro gymnázia - Základní poznatky z matematiky - I.Bušek - L.Boček - E.Calda. První z řady monotematických učebnic matematiky pro gymnázia. Učebnice lze využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací, text je potřebným způsobem diferencován a učiteli umožňuje vybrat učivo podle počtu hodin ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bušek I., Calda E.: Matematika pro gymnázia - Základní poznatky z matematiky koupíte i tady

Specifikace Bušek I., Calda E.: Matematika pro gymnázia - Základní poznatky z matematiky

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 104 Kč

První z řady monotematických učebnic matematiky pro gymnázia. Učebnice lze využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací, text je potřebným způsobem diferencován a učiteli umožňuje vybrat učivo podle počtu hodin přidělených matematice. Učebnice lze použít nejen na gymnáziích, ale také na středních odborných školách. Monotematická řada učebnic matematiky byla připravena ve spolupráci s odbornou skupinou pro gymnázia Jednoty českých matematiků a fyziků. Znak JČMF, který všechny tyto učebnice nesou, je známkou » ... a dál?

Produkt Bušek I., Calda E.: Matematika pro gymnázia - Základní poznatky z matematiky

Bušek I., Calda E.: Matematika pro gymnázia - Základní poznatky z matematiky - parametry

Název produktu: Bušek I., Calda E.: Matematika pro gymnázia - Základní poznatky z matematiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 104 Kč
Maximální cena: 127 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Matematika pro gymnázia - Základní poznatky z matematiky - I.Bušek - L.Boček - E.Calda. První z řady monotematických učebnic matematiky pro gymnázia. Učebnice lze využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací, text je potřebným způsobem diferencován a učiteli umožňuje vybrat učivo podle počtu hodin přidělených matematice. Učebnice lze použít nejen na gymnáziích, ale také na středních odborných školách. Monotematická řada učebnic matematiky byla připravena ve spolupráci s odbornou skupinou pro gymnázia Jednoty českých matematiků a fyziků. Znak JČMF, který všechny tyto učebnice nesou, je známkou jejich vysoké odborné a metodické úrovně. Publikace: Matematika pro gymnázia - Základní poznatky z matematiky - I.Bušek - L.Boček - E.Calda. Monotematická řada učebnic matematiky pro gymnázia. Úvodní kniha série matematických učebnic, které studenty provázejí po celou dobu gymnaziálních studií. Z obsahu: Číselné obory, Mnoľiny, Základní poučení o výrocích,Elementární teorie čísel, Mocniny s přirozeným a celým mocnitelem, Mnohočleny, Lomené výrazy Matematika pro gym.Zákl.poz.nv - PROMETHEUS - Jazyk: CZ - 196 str. - ISBN: 978-80-7196-366-0 - Kniha PROMETHEUS 2008Kniha, čeština, 196 stran Vydavatelstvo PROMETHEUS


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.