Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bulín J. a: Matematika 2. roč. ZŠ - učebnice

Knihy

Bulín J. a: Matematika 2. roč. ZŠ - učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Hlavním cílem učebnice je názorný výklad nového učiva, který je složen z ilustrací a textů v bublinách či rámečcích a vychází z dětem blízkých situací. Předkládá matematiku jako nástroj k řešení problémových situací běžného života. Staví na bezprostřední zkušenosti dítěte. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bulín J. a: Matematika 2. roč. ZŠ - učebnice koupíte i tady

Specifikace Bulín J. a: Matematika 2. roč. ZŠ - učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 132 Kč

Navazuje na koncepci učebnic pro 1. ročník. Je členěna do 8 větších celků a dále do mnoha menších kapitol. Každá kapitola začíná krátkým motivačním příběhem či uvedením do prostředí. Hlavním cílem u ... a dál?

Produkt Bulín J. a: Matematika 2. roč. ZŠ - učebnice

Bulín J. a: Matematika 2. roč. ZŠ - učebnice - parametry

Název produktu: Bulín J. a: Matematika 2. roč. ZŠ - učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 132 Kč
Maximální cena: 194 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hlavním cílem učebnice je názorný výklad nového učiva, který je složen z ilustrací a textů v bublinách či rámečcích a vychází z dětem blízkých situací.

Předkládá matematiku jako nástroj k řešení problémových situací běžného života. Staví na bezprostřední zkušenosti dítěte.

Navazuje na koncepci učebnic pro 1. ročník.

Je členěna do 8 větších celků a dále do mnoha menších kapitol. Každá kapitola začíná krátkým motivačním příběhem či uvedením do prostředí.

Hlavním cílem učebnice je názorný výklad nového učiva, který je složen z ilustrací a textů v bublinách či rámečcích a vychází z dětem blízkých situací.

Nové učivo vysvětluje postavička známého Kouzelníka, kterého doprovází skupina skřítků.

Učebnice obsahuje i úkoly určené ke společnému ústnímu řešení nebo práci se sešitem, podněcuje k přemýšlení a hledání souvislostí.

V závěru učebnice jsou zásobníky příkladů rozdělené podle probíraného učiva a přehledy čísel 0–100, jednotek a násobilek 0–5.

S doložkou MŠMT.

Řada učebnic matematiky pro 1. až 5. ročník ZŠ má za cíl představit žákům matematiku jako smysluplný nástroj k řešení konkrétních problémů a situací a tím jim napomoci postupně porozumět i matematice samotné. Např. sada učebnic pro 1. ročník je proto postavena na množství krátkých nebo delších příběhů, ve kterých jsou žáci stavěni před řadu situací a problémů, které mohou vyřešit pomocí matematiky (např. děti pomáhají skřítkům uklidit park a spočítat odpadky, rozdělují ceny vítězům závodů na kolech, sledují počasí a zapisují počty slunečných, zatažených a deštivých dnů).

Matematické úkoly navazují jeden na druhý a jejich plnění posouvá děti dějem příběhu. Řešení takovýchto úkolů napomáhá rozvoji celého spektra schopností, jako jsou pozorování, porovnávání, třídění nebo vyhodnocování, a přispívá k rozvoji logického a tvořivého myšlení. V nemalé míře pak rozvíjí vyjadřovací schopnosti žáků a vede ke schopnosti formulovat vlastní názory. Důležité pro nás je, aby vše, co se děti učí, směřovalo ke zvládnutí dovedností uplatnitelných v praktickém životě. Učebnice jsou tvořeny podle vzdělávacího programu Základní škola a Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.