Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Elektronika II - Jan Kesl

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Elektronika II - Jan Kesl

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice"Elektronika 2"seznamuje studenty s vlastnostmi elektronických součástek: rezistoru, kondenzátoru, cívky, diody, tranzistoru, tyristoru a integrovaného obvodu, a dále s jejich aplikací v jednoduchých obvodech, zejména v usměrňovačích, zesilovačích a oscilátorech. "Elektronika ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BEN - technická literatura Elektronika II - Jan Kesl koupíte i tady

Specifikace BEN - technická literatura Elektronika II - Jan Kesl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 157 Kč

Učebnice 'Elektronika 2' seznamuje studenty s vlastnostmi elektronických součástek: rezistoru, kondenzátoru, cívky, diody, tranzistoru, tyristoru a integrovaného obvodu, a dále s jejich aplikací v jed ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Elektronika II - Jan Kesl

BEN - technická literatura Elektronika II - Jan Kesl - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Elektronika II - Jan Kesl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 157 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice"Elektronika 2"seznamuje studenty s vlastnostmi elektronických součástek: rezistoru, kondenzátoru, cívky, diody, tranzistoru, tyristoru a integrovaného obvodu, a dále s jejich aplikací v jednoduchých obvodech, zejména v usměrňovačích, zesilovačích a oscilátorech. "Elektronika 2"bezprostředně navazuje na první díl, kde byly vysvětleny vlastnosti elektronických součástek od nejjednodušších rezistorů, kondenzátorů až po integrované obvody a bylo popsáno jejich základní použití v elektronických obvodech, usměrňovačích, zesilovačích a oscilátorech. Jmenované celky se používají v aplikacích, o kterých pojednává tento díl učebnice. Obsah lze rozdělit do třech tematických celků: V první části se student seznámí se základy impulzové techniky a s využitím polovodičových součástek v silnoproudé elektrotechnice. Druhá část se zabývá principy přenosu informace (elektroakustika, modulace, demodulace, vznik a šíření elektromagnetických vln). Třetí část se zabývá rozhlasovým a televizním přenosem. Pomocí učebnice "Elektronika 2"student snadněji pochopí základní pojmy elektroniky, neboť je kladen důraz na jednoduchost a přehlednost. Příklady výpočtů jsou uváděny jen výjimečně, a to v kontrolních otázkách u konce každé kapitoly. Správné odpovědi jsou uvedeny na konci učebnice. Historie vydání 1. vydání - září 2003 - ISBN 80-7300-075-X 2. vydání - květen 2006 - ISBN 80-7300-206-X Třídílná učebnice byla vydána pro potřeby středních škol neelektrického zaměření a pro SOU, kde se očekává probírání látky do menší hloubky, než je tomu u středních průmyslových škol elektrotechnických. Sám autor učí v SOU sklářském, kde napsáním těchto tří učebnic řešil nedostatek vhodné literatury. Stručný obsah Impulzová technika Výkonová elektrotechnika Elektroakustika Modulace, směšování, demodulace Vznik a šíření elektromagnetických vln Rozhlasový přenosový řetězec Televizní přenosový řetězec Literatura Témata Impulzní technika, Impulzní signál, Tvarovací obvody, Klopné obvody, výkonová elektronika, Spínací obvody, Střídavé spínače, Stejnosměrné spínače, Řízení výkonu, Příklady praktického použití obvodů s tyristory, Elektroakustika, Elektroakustické měniče, Záznam zvuku, Modulace, směšování, demodulace, Modulace, Směšování, Demodulace, Vznik a šíření elektromagnetických vln, Vznik a vlastnosti elektromagnetických vln, Šíření elektromagnetických vln prostorem, Vysokofrekvenční vedení, vlnovody, Antény, Rozhlasový přenosový řetězec, Rozhlasový vysílač, Rozhlasové přijímače, Televizní přenosový řetězec, Princip televizního přenosu, snímání obrazu, Televizní signál, televizní normy, Televizní studio, televizní vysílač, Televizní přijímač černobílý, blokové schéma, Televizní přijímač barevný, princip, normy barevné televize, Družicová televize, Průmyslová televize, Teletext, Rozvojové směry v televizi. (učebnice : základní studijní materiál pro střední školy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.