Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen BEN - technická literatura Elektromagnetické aktuátory - Daniel Mayer, Bohuš Ulrych

Učebnice/Odborná literatura

BEN - technická literatura Elektromagnetické aktuátory - Daniel Mayer, Bohuš Ulrych

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace pojednává o elektromagnetických aktuátorech, tj. měničích převádějících elektromagnetickou energii na energii mechanickou, projevující se působením síly po určité dráze. Jsou vysvětleny fyzikální principy působení různých typů elektromagnetických aktuátorů, jejich základní charakteristiky a možnosti jejich ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85554

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace BEN - technická literatura Elektromagnetické aktuátory - Daniel Mayer, Bohuš Ulrych

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 134 Kč

Publikace pojednává o elektromagnetických aktuátorech, tj. měničních převádějicích elektromagnetickou energii na energii mechanickou, projevující se působením síly po určité dráze. Jsou vysvětleny fyzikální principy působení různých typů elektromagnetických aktuátorů, jejich základní charakteristiky a možnosti jejich diagnostiky. Podrobně jsou popsány metody jejich matematického modelování v ustáleném i přechodném stavu. Samostatná kapitola je věnována moderním softwarovým produktům, které tyto operace výrazně » ... a dál?

Produkt BEN - technická literatura Elektromagnetické aktuátory - Daniel Mayer, Bohuš Ulrych

BEN - technická literatura Elektromagnetické aktuátory - Daniel Mayer, Bohuš Ulrych - parametry

Název produktu: BEN - technická literatura Elektromagnetické aktuátory - Daniel Mayer, Bohuš Ulrych
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 134 Kč
Maximální cena: 162 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace pojednává o elektromagnetických aktuátorech, tj. měničích převádějících elektromagnetickou energii na energii mechanickou, projevující se působením síly po určité dráze. Jsou vysvětleny fyzikální principy působení různých typů elektromagnetických aktuátorů, jejich základní charakteristiky a možnosti jejich diagnostiky. Podrobně jsou popsány metody jejich matematického modelování v ustáleném i přechodném stavu. Samostatná kapitola je věnována moderním softwarovým produktům, které tyto operace výrazně usnadňují. Posléze jsou podrobně uvedeny postupy a výsledky simulačních analýz provedených pro několik typických konfigurací aktuátorů. Závěr knihy je věnován prognóze předpokládaného vývoje elektromagnetických aktuátorů. Publikace je určena projektantům a konstruktérům elektromechanických zařízení a studentům inženýrského studia na elektrotechnických fakultách. Historie vydání 1. vydání - leden 2009 - 978-80-7300-216-9 Stručný obsah Elektromechanické aktuátory v soudobé technice Základní typy lineárních elektromechanických aktuátorů a jejich vlastnosti Elektromagnetické pole a elektromechanické aktuátory Teplotní a termoelastická pole elektromechanických aktuátorů Softwarové prostředky matematického modelování elektromechanických aktuátorů Příklady analýzy elektromechanických aktuátorů a jejich diagnostika Témata obecná charakteristika slova Elektromechanické aktuátory v soudobé technice, Základní typy lineárních elektromechanických, aktuátorů a jejich vlastnosti, Aktuátor využívající silové působení magnetického pole na feromagnetické jádro, Aktuátor využívající silové působení magnetického pole permanentních magnetů na cívku protékanou proudem , Termoelastické aktuátory, Elektromagnetické pole a elektromechanické aktuátory, Základní veličiny a rovnice elektromagnetického pole, Stacionární elektromagnetické pole, Kvazistacionární, časově proměnné magnetické pole , Harmonické elektromagnetické pole , Energie magnetického a proudového pole, Výpočet energie magnetického pole ze stavových vektorů B, H, Výpočet energie magnetického pole z vektorů A, J, Výpočet energie magnetického pole z indukčnosti, Energie magnetického pole a ampérweberová charakteristika aktuátoru, Ztráty ve stacionárním proudovém poli , Ztráty v časově proměnném magnetickém poli , Síly v magnetickém poli, Výpočet síly z energie magnetického pole, Lorentzova síla a její zobecnění, Výpočet síly pomocí Maxwellova magnetického tenzoru pnutí, Teplotní a termoelastická pole elektromechanických aktuátorů, Nestacionární a stacionární teplotní pole, Termoelastická pole, (pole termoelastických posuvů, deformací a mechanických napětí), Softwarové prostředky matematického modelování elektromechanických aktuátorů, Struktura současného komerčního SW, Preprocesor, Procesor, Postprocesor, Členění programů pro řešení elektromagnetického a s ním sdružených polí, Programy profesionální, komerční, Programy uživatelské, Stručná charakteristika vybraných programů, Příklady analýzy elektromechani


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.