MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen B. A. Paris: V pasti lží

Knihy

B. A. Paris: V pasti lží

Hodnocení: 0x
  • 4

Komu můžete důvěřovat, když ani sobě ne? Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi.. Knihám označeným zlatou pečetí Edice TOP věnujte zvýšenou pozornost! Předchází je pověst největších světových bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významná literární ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86854
skladem

Jaké má kniha
V pasti lží
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen B. A. Paris: V pasti lží

Specifikace B. A. Paris: V pasti lží

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 199 Kč

Komu můžete důvěřovat, když ani sobě ne?Neměla to dělat, vážně neměla. Aby si zkrátila cestu, vydala se Cass autem domů po neosvětlené, křivolaké a opuštěné cestě lesem. Venku navíc zuřila bouřka a ona v tom psím počasí uviděla na kraji cesty auto, v němž seděla jakási žena. Zastavila kousek před ní a počkala, jestli nevystoupí, aby si řekla o pomoc. Když se nic nedělo, vyrazila k domovu, přece po ní nikdo nemůže chtít, aby vylezla z auta na déšť! Druhý den zjistila, že právě tam, kudy jela, byla nalezena mrtvá » ... a dál?

Produkt B. A. Paris: V pasti lží

B. A. Paris: V pasti lží - parametry

Název produktu: B. A. Paris: V pasti lží
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 314 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Komu můžete důvěřovat, když ani sobě ne? Psychologický thriller autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi.. Knihám označeným zlatou pečetí Edice TOP věnujte zvýšenou pozornost! Předchází je pověst největších světových bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významná literární ocenění. První kniha B. A. Paris Za zavřenými dveřmi se stala bestsellerem ve 35 zemích světa včetně České republiky. Kniha V pasti lží byla přeložena do více než 20 světových jazyků a aspiruje na nejnapínavější čtení tohoto roku. B. A. Paris zcela zaslouženě sklízí nadšené reakce čtenářů i kritiky po celém světě. V první knize B. A. Paris zpracovala nesnadné téma domácího násilí. Podobné téma zvolila i v novince V pasti lží, který je více zaměřený na manipulaci a psychického týrání. Neměla to dělat, vážně neměla. Aby si zkrátila cestu, vydala se Cass autem domů po neosvětlené, křivolaké a opuštěné cestě lesem. Venku navíc zuřila bouřka a ona v tom psím počasí uviděla na kraji cesty auto, v němž seděla jakási žena. Zastavila kousek před ní a počkala, jestli nevystoupí, aby si řekla o pomoc. Když se nic nedělo, vyrazila k domovu, přece po ní nikdo nemůže chtít, aby vylezla z auta na déšť! Druhý den zjistila, že právě tam, kudy jela, byla nalezena mrtvá žena v autě. Zavražděná žena. Mohla ji zachránit? Nebo už byla mrtvá? A co kdyby byla na jejím místě ona sama? Manžel by se zlobil, kdyby věděl, že tamtudy jela… A tak nikomu nic neřekla. Od té doby se jí ale začnou dít divné věci: zapomíná, kde nechala stát auto, jestli si vzala prášky, dokonce objedná kočárek, i když nemá dítě. V hlavě má jen tu mrtvou ženu a zmatek. Cítí velkou vinu, že se ji nepokusila zachránit. A také to, že ji někdo sleduje… „Britská autorka B.A. Paris navazuje na svoji úžasnou prvotinu Za zavřenými dveřmi dalším vynikajícím psychologickým thrillerem. Napětí neustále stoupá, zatímco Cassiny obavy se stávají skutečností.“ (Publishersweekly.com) „Příběh plný napětí a neklidu – příběh o přátelství a lásce, příčetnosti a její děsivé ztrátě.“ (USA Today) Kniha - Psychologický thriller od autorky bestselleru Za zavřenými dveřmi. – autor B. A. Paris, česky,. Psychologický thriller V pastí lží od autorky bestselleru Za zavřenými dveřmiKomu můžete důvěřovat, když ani sobě ne?Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?Získaná ocenění:Goodreads Choice Awards, 2016, nominace v kategorii debut rokuGoodreads Choice Awards, 2016, nominace v kategorii Best Thriller


Recenze B. A. Paris: V pasti lží

Přidáno: 23. května 2018

Přidáno: 22. května 2018

Přidat recenzi pro B. A. Paris: V pasti lží

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.