MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen ARNICA MONTANA CH9 granule 4 g

Léky

ARNICA MONTANA CH9 granule 4 g

Hodnocení: 28x
  • 3.75
EAN: 3352710075104

Preferujete přírodní léčbu chronických i akutních onemocnění? Jednosložkové homeopatikum ARNICA MONTANA CH9 granule 4 g je vhodné pro léčbu širokého spektra potíží. Přírodní cestou stimuluje obranné mechanismy v těle. Rozpouští se v ústech cca 15 minut před konzumací nápojů a potravin. Pro výrobu posloužil francouzský lékopis. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.52707
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen ARNICA MONTANA CH9 granule 4 g

Specifikace ARNICA MONTANA CH9 granule 4 g

Kategorie Léky
Výrobce BOIRON
Nejnižší cena 76 Kč

ARNICA MONTANA 9CH je homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací.Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.Balení obsahuje 4 g granulí.Pozorně čtěte příbalovou informaci. ... a dál?

Produkt ARNICA MONTANA CH9 granule 4 g

ARNICA MONTANA CH9 granule 4 g - parametry

Název produktu: ARNICA MONTANA CH9 granule 4 g
Výrobce: BOIRON
Minimální cena: 76 Kč
Maximální cena: 106 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.75 bodů z 5
Počet hodnocení: 28 x
Hodnocení:
  • 3.75
Podrobný popis:

ARNICA MONTANA CH9 GRA.4G ARNICA MONTANA 2 CH - 200 CH, 3 K -10 MKHomeopatický přípravek 4 g granulí Registrační číslo: 93/291/92-A/CObsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. Výdej pouze v lékárnách. K perorálnímu podání! U přípravku nebyl požadován důkaz účinnosti. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí! Používejte podle rady odborníka na homeopatii. Uchovávejte při teplotě do 25°C, v původním obalu. Jestliže příznaky při používání přípravku přetrvávají, poraďte se s lékařem. Lot: EXP: Datum revize textu: 28. 4. 2010Držitel registračního rozhodnutí a výrobce: BOIRON, Sainte Foy-ls-Lyon, FrancieARNICA MONTANA 2 CH - 200 CH, 3 K -10 MKHomeopatický přípravek 1 g perorálních globulí Registrační číslo: 93/291/92-B/CObsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. Výdej pouze v lékárnách. K perorálnímu podání! U přípravku nebyl požadován důkaz účinnosti. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí! Používejte podle rady odborníka na homeopatii. Uchovávejte při teplotě do 25°C, v původním obalu. Jestliže příznaky při

používání přípravku přetrvávají, poraďte se s lékařem. Lot: EXP: Datum revize textu: 28. 4. 2010Držitel registračního rozhodnutí a výrobce: BOIRON, Sainte Foy-ls-Lyon, FrancieARNICA MONTANA 2 CH - 200 CH, 3 K -10 MKHomeopatický přípravek Mast: 20 g Registrační číslo: 93/291/92-C/CObsahuje bílou vazelínu. Výdej pouze v lékárnách. Ke kožnímu podání! U přípravku nebyl požadován důkaz účinnosti. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí! Používejte podle rady odborníka na homeopatii.Uchovávejte při teplotě do 25°C, v původním obalu. Jestliže příznaky při používání přípravku přetrvávají, poraďte se s lékařem. Lot: EXP: Datum revize textu: 28. 4. 2010Držitel registračního rozhodnutí a výrobce: BOIRON, Sainte Foy-ls-Lyon, Francie

ARNICA MONTANA: Homeopatický přípravek. Vzhledem k charakteru monokomponentních homeopatik nenajdete v informacích k jednotlivým produktům oblast použití (indikace) ani dávkování daného léku. Většina monokomponentních homeopatik může být předepsána při několika odlišných onemocněních, v dávkování lišícím se podle charakteru nemoci, ale také podle konkrétního zdravotního stavu pacienta. Proto není možné uvést jednu přesnou indikaci a konkrétní dávkování u každého léku. Dodržujte proto vždy doporučení odborníka, který vám přípravek doporučil.

Upozornění: Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. U přípravku nebyl požadován důkaz účinnosti. Jestliže příznaky při používání přípravku přetrvávají, poraďte se s lékařem. Pouze k perorálnímu podání (podání ústy).

Ředění: Tento přípravek je volně prodejný v ředěních 5CH, 9CH, 15CH a 30CH. Ředění 200CH je pouze na lékařský předpis.

Jednosložkový homeopatický přípravek stimulující obranné mechanismy organismu specificky podle konkrétních příznaků onemocnění. Vhodný pro homeopatickou léčbu širokého spektra akutních i chronických onemocnění. Volně prodejný bez lékařského předpisu. Čtěte podrobně příbalový leták.

Jednosložkový homeopatický léčivý přípravek v centezimálním ředění, vyrobený dle francouzského Lékop


Přidat recenzi pro ARNICA MONTANA CH9 granule 4 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.