MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Andy Warhol - Gigant

Ostatní z kategorie knihy

Andy Warhol - Gigant

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788025721179

Andy Warhol Gigant Pouze jediné vydání knihy Andy Warhol: Gigant je mimořádným nakladatelským počinem a „sběratelským kouskem“, který by neměl uniknout žádnému milovníku moderního výtvarného umění a životního stylu, který Andy Warhol ztělesňoval. Obří svazek měří 43 × 33 cm a váží 6,5 kg a detailně představuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
doprava zdarma

Jaké má kniha
Andy Warhol - Gigant
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Andy Warhol - Gigant

Specifikace Andy Warhol - Gigant

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 3 619 Kč

Pouze jediné vydání knihy Andy Warhol: Giant je mimořádným nakladatelským počinem, který by neměl uniknout žádnému milovníku moderního výtvarného umění a životního stylu, který Andy Warhol ztělesňoval. Obří svazek měří 43 x 33 cm a váží 7,5 kg a detailně představuje amerického výtvarníka, filmaře a spisovatele Andyho Warhola, jednoho z nejvlivnějších umělců 20. století ... a dál?

Produkt Andy Warhol - Gigant

Andy Warhol - Gigant - parametry

Název produktu: Andy Warhol - Gigant
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 3 619 Kč
Maximální cena: 4 027 Kč
Ušetríte až: 408 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Andy Warhol Gigant Pouze jediné vydání knihy Andy Warhol: Gigant je mimořádným nakladatelským počinem a „sběratelským kouskem“, který by neměl uniknout žádnému milovníku moderního výtvarného umění a životního stylu, který Andy Warhol ztělesňoval. Obří svazek měří 43 × 33 cm a váží 6,5 kg a detailně představuje amerického výtvarníka, filmaře a spisovatele Andyho Warhola, jednoho z nejvlivnějších umělců 20. století – přináší dva tisíce reprodukcí Warholových malířských a grafických prací, unikátních fotografií i vzácných a dosud nepublikovaných dokumentů. Na své si v knize přijdou jak warholovští nováčci, kteří se s umělcovým dílem teprve seznamují, tak zkušení fandové Warholova jedinečného díla.Textový doprovod pochází z pera předních znalců Warholova díla a rozhodně stojí za přečtení, neboť nabízí podmanivý vhled do světa Warholova umění, newyorské umělecké scény, celebrit, sexu a slávy. Obří publikace však potěší především oko: jak se vyjádřil deník The Times, požitek z listování knihou Andy Warhol: Gigant se skoro vyrovná požitku, který zažívá člověk, jemuž na zdi visí nějaký ten Warholův originál. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Umění a Architektura | Výtvarné umění od Argo naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Sledujeme Warholův původ od nemocného dítěte rusínských přistěhovalců v dělnickém Pittsburghu až k jeho přeměně v New Yorkského temné prince popu a nakonec do světa nejúspěšnějšího "obchodního umělce" Tato kniha poskytuje celkový pohled na kariéru a život tohoto slavného umělce.


Přidat recenzi pro Andy Warhol - Gigant

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.