MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Wolters Kluwer Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží

Ostatní z kategorie knihy

Wolters Kluwer Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788075529312

Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) - Komise OSN pro mezinárodní obchodní právo (UNCITRAL) Důležitým právním nástrojem v oblasti mezinárodního obchodního styku je již více jak třicet let Úmluva OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží, která byla přijata ve Vídni v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85837
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Wolters Kluwer Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží

Specifikace Wolters Kluwer Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 3 290 Kč

Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží - Komise OSN pro mezinárodní obchodní právo (UNCITRAL) Důležitým právním nástrojem v oblasti mezinárodního obchodního styku je již více jak třicet let Úmluva OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží, která byla přijata ve Vídni v roce 1980. Tato Úmluva představuje moderní jednotný právní rámec, kterým se řídí kupní smlouvy uzavírané mezi osobami, jejichž místa, resp. sídla podnikání se nacházejí v různých státech. Má vést k harmonizaci » ... a dál?

Produkt Wolters Kluwer Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží

Wolters Kluwer Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží - parametry

Název produktu: Wolters Kluwer Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 3 290 Kč
Maximální cena: 3 290 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (2012) - Komise OSN pro mezinárodní obchodní právo (UNCITRAL) Důležitým právním nástrojem v oblasti mezinárodního obchodního styku je již více jak třicet let Úmluva OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží, která byla přijata ve Vídni v roce 1980. Tato Úmluva představuje moderní jednotný právní rámec, kterým se řídí kupní smlouvy uzavírané mezi osobami, jejichž místa, resp. sídla podnikání se nacházejí v různých státech. Má vést k harmonizaci mezinárodního obchodního práva, a podpořit tak právní jistotu účastníků přeshraničních obchodních vztahů. Úmluva má v současnosti přes osmdesát členských států, včetně České republiky, jejichž právní řády často vycházejí z odlišných právních kultur a tradic. Je proto nutné zajistit, aby Úmluva byla jednotným způsobem vykládána a používána. Nakladatelství Wolters Kluwer ve spolupráci s Komisí OSN pro mezinárodní obchodní právo (UNCITRAL) připravilo jedinečnou českou jazykovou verzi původního anglického textu Výběru judikatury týkající se Úmluvy, který vydala Komise v roce 2012 („UNCITRAL Digest of Case Law on the United Nations Convention on Contracts for the International Sale of Goods“). Jeho účelem je jasným, výstižným a objektivním způsobem poskytnout informace důležité z hlediska výkladu Úmluvy. Okomentovaný Výběr soudních rozhodnutí a rozhodčích nálezů může být vodítkem soudců a rozhodců při řešení určitého sporu, ale také pomocným nástrojem právníků či samotných stran při přípravě konkrétní smlouvy. Může rovněž posloužit při výuce a jako dobrý studijní materiál. Výběr má odrážet vývoj judikatury, a proto je Komise zavázána k vydávání jeho pravidelných aktualizací. „Výběr“ z roku 2012 je již druhou revizí, která byla doplněna o stovky nových případů. Český překlad Výběru z roku 2012 byl vytvořen pod odborným vedením JUDr. Zbyška Kordače, LL.M. et LL.M., který působí jako of counsel advokátní kanceláře Weinhold Legal se zaměřením na mezinárodní právo soukromé a rozhodčí řízení. Zbyšek Kordač je rozhodcem zapsaným u Rozhodčího soudu při HK ČR a AK ČR a Vídeňského centra pro mezinárodní arbitráž (VIAC). Opakovaně též reprezentoval Českou republiku v pracovní skupině Komise OSN pro mezinárodní obchodní právo zaměřené na rozhodčí řízení a mediaci. Česká verze plně odpovídá anglickému originálu, a to jak po stránce obsahové, tak z hlediska systematického. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Právo od Wolters Kluwer naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Wolters Kluwer Výběr z rozhodovací praxe k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.