MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Andrea Pokorná: Komunikace se seniory

Učebnice/Odborná literatura

Andrea Pokorná: Komunikace se seniory

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024732718

Komunikace se seniory - Andrea Pokorná. Publikace se zabývá problematikou komunikace a dalšími interakcemi se seniory. Stěžejním tématem je identifikace účinných technik a postupů pro navázání komunikace se seniory v institucích a v domácím prostředí. Speciální pozornost je věnována ageismu a jeho dopadu na vnímání ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Komunikace se seniory
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Andrea Pokorná: Komunikace se seniory

Specifikace Andrea Pokorná: Komunikace se seniory

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 189 Kč

Publikace se zabývá problematikou komunikace a dalšími interakcemi se seniory. Stěžejním tématem je identifikace účinných technik a postupů pro navázání komunikace se seniory v institucích a v domácím prostředí. Speciální pozornost je věnována ageismu a jeho dopadu na vnímání stáří ve společnosti, na prožívání seniorů, na fyziologické změny související s dlouhověkostí a s rizikem kognitivní manipulace. Kniha vychází z tuzemských i zahraničních empirických studií. ... a dál?

Produkt Andrea Pokorná: Komunikace se seniory

Andrea Pokorná: Komunikace se seniory - parametry

Název produktu: Andrea Pokorná: Komunikace se seniory
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Komunikace se seniory - Andrea Pokorná. Publikace se zabývá problematikou komunikace a dalšími interakcemi se seniory. Stěžejním tématem je identifikace účinných technik a postupů pro navázání komunikace se seniory v institucích a v domácím prostředí. Speciální pozornost je věnována ageismu a jeho dopadu na vnímání stáří ve společnosti, na prožívání seniorů, na fyziologické změny související s dlouhověkostí a s rizikem kognitivní manipulace. Kniha vychází z tuzemských i zahraničních empirických studií. Komunikace se seniory - Andrea Pokorná od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii | Rozvoj osobnosti | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Andrea Pokorná: Komunikace se seniory

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.