Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Známkové právo v mezinárodních souvislostech - Ján Hák

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Známkové právo v mezinárodních souvislostech - Ján Hák

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je určena především studentům předmětu práva k nehmotným statkům, mhou ji využít i studenti práva mezinárodního. Kromě analýzyvztahu českého známkového práva a práva evropského obsahuje kniha i rozbor kolizní problematiky, jak je chápána v mezinárodním právu soukromém. Známkové právo je podrobeno srovnání z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85616

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Známkové právo v mezinárodních souvislostech - Ján Hák

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 136 Kč

Kniha je určena především studentům předmětu práva k nehmotným statkům, mhou ji využít i studenti práva mezinárodního. Kromě analýzyvztahu českého známkového práva a práva evropského obsahuje kniha i rozbor kolizní problematiky, jak je chápána v mezinárodním právu soukromém. Známkové právo je podrobeno srovnání z hlediska přímé smluvní úpravy v mezinárodních dohodách i ve vztahu k příslušným sekundárním pramenům evropského práva. Podrobně jsou popsány evropské systémy známkové ochrany jak na národní, tak i » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Známkové právo v mezinárodních souvislostech - Ján Hák

Aleš Čeněk Známkové právo v mezinárodních souvislostech - Ján Hák - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Známkové právo v mezinárodních souvislostech - Ján Hák
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 136 Kč
Maximální cena: 160 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je určena především studentům předmětu práva k nehmotným statkům, mhou ji využít i studenti práva mezinárodního. Kromě analýzyvztahu českého známkového práva a práva evropského obsahuje kniha i rozbor kolizní problematiky, jak je chápána v mezinárodním právu soukromém. Známkové právo je podrobeno srovnání z hlediska přímé smluvní úpravy v mezinárodních dohodách i ve vztahu k příslušným sekundárním pramenům evropského práva. Podrobně jsou popsány evropské systémy známkové ochrany jak na národní, tak i mezinárodní a komunitární úrovni. Pozornost je dále věnována hmotně právnímu, aplikačnímu a interpretačnímu srovnání základních právních institutů v českém a evropském právním řádu, včetně přehledu nově se konstituující evropské a tuzemské judikatury. Samostatně je pojednáno o kolizích národních a komunitárních ochranných známek v rovině soukromoprávní i veřejnoprávní. Známkové právo v mezinárodních souvislostech - Jan Hák od authora Jan Hák a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na

e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.