Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Aleš Čeněk Advokát v EU - Jana Wurstová, Stanislav Balík, Václav Král, Simona Sonnewendová

Učebnice/Odborná literatura

Aleš Čeněk Advokát v EU - Jana Wurstová, Stanislav Balík, Václav Král, Simona Sonnewendová

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha poprvé přináší české překlady právních předpisů o advokacii ve státech, v nichž budou po 1.5.2004 moci jako evropští advokáti působit též advokáti z ČR. Přehledy právních předpisů o advokacii jsou určeny advokátům, legislativcům, studentům a dalším právníkům. Kniha přináší zajímavý srovnávací materiál, pomůže ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85575

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Aleš Čeněk Advokát v EU - Jana Wurstová, Stanislav Balík, Václav Král, Simona Sonnewendová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 17 Kč

Kniha poprvé přináší české překlady právních předpisů o advokacii ve státech, v nichž budou po 1.5.2004 moci jako evropští advokáti působit též advokáti z ČR. Přehledy právních předpisů o advokacii jsou určeny advokátům, legislativcům, studentům a dalším právníkům. Kniha přináší zajímavý srovnávací materiál, pomůže nasměrovat českého zájemce o advokátní působení v zemích EU, usnadní získání informací o advokacii ve státech, z nichž přijdou do ČR působit evropští advokáti. Publikace vyšla ve spolupráci s Českou » ... a dál?

Produkt Aleš Čeněk Advokát v EU - Jana Wurstová, Stanislav Balík, Václav Král, Simona Sonnewendová

Aleš Čeněk Advokát v EU - Jana Wurstová, Stanislav Balík, Václav Král, Simona Sonnewendová - parametry

Název produktu: Aleš Čeněk Advokát v EU - Jana Wurstová, Stanislav Balík, Václav Král, Simona Sonnewendová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 17 Kč
Maximální cena: 276 Kč
Ušetríte až: 259 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha poprvé přináší české překlady právních předpisů o advokacii ve státech, v nichž budou po 1.5.2004 moci jako evropští advokáti působit též advokáti z ČR. Přehledy právních předpisů o advokacii jsou určeny advokátům, legislativcům, studentům a dalším právníkům. Kniha přináší zajímavý srovnávací materiál, pomůže nasměrovat českého zájemce o advokátní působení v zemích EU, usnadní získání informací o advokacii ve státech, z nichž přijdou do ČR působit evropští advokáti. Publikace vyšla ve spolupráci s Českou advokátní komorou a Právnickou fakultou Západočeské univerzity v Plzni. Advokát v EU - Jana Wurstová, Stanislav Balík, Václav Král, Simona Sonnewendová od authora Jana Wurstová, Stanislav Balík, Václav Král, Simona Sonnewendová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz 2010. Máme před sebou české překlady zákonů upravu


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.