Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen ACC 200 NEO 200 mg 20 tablet

Léky

ACC 200 NEO 200 mg 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

ACC 200 NEO(Acetylcysteinum)šumivé tabletyPřečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.- Ponechte si příbalovou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.91791
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ACC 200 NEO 200 mg 20 tablet koupíte i tady

Specifikace ACC 200 NEO 200 mg 20 tablet

Kategorie Léky
Výrobce SANDOZ
Nejnižší cena 71 Kč

Přípravek ACC 200 NEO se používá k terapii při akutních i chronických onemocněních dýchacích cest, spojených s tvorbou viskózního hlenu a s obtížnou expektorací. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt ACC 200 NEO 200 mg 20 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


ACC 200 NEO 200 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: ACC 200 NEO 200 mg 20 tablet
Výrobce: SANDOZ
Minimální cena: 71 Kč
Maximální cena: 85 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

ACC 200 NEO(Acetylcysteinum)šumivé tabletyPřečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci.- Pokud se do 5 dnů (u dětí do 3 dnů) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.Co naleznete v této příbalové informaci1. Co je ACC 200 NEO a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete ACC 200 NEO užívat3. Jak se ACC 200 NEO užívá4. Možné nežádoucí účinky5. Jak ACC 200 NEO uchovávat6. Obsah balení a další informace1. Co je ACC 200 NEO a k čemu se používáACC 200 NEO je mukolytikum.Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím snižuje vazkost hlenu a usnadňuje vykašlávání.Přípravek se užívá k léčbě všech akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem.Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od 6 let při onemocněních dýchacích cest jako jsou akutní zánět průdušek, hrtanu, průdušnice a chřipka a dráždivý kašel při nachlazení.Na doporučení lékaře, který určí i dávkování a délku léčby, se přípravek užívá u chronických zánětů průdušek, hrtanu, průdušnice, průduškového astmatu, bronchiolitidy (zánět průdušinek), mukoviscidózy (cystická fibróza, vrozená porucha zkapalňování hlenů), rozedmy plic, bronchiektázií (rozšíření průdušek), předoperačních a pooperačních stavů spojených s větší tvorbou vazkého hlenu v dýchacích cestách a při léčbě zánětu hrtanu, akutní i chronické sinusitidy (zánět vedlejších nosních dutin) a otitis media (zánět středního ucha) s výpotkem.Stránka 2 z 52. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete ACC 200 NEO užívatNeužívejte ACC 200 NEO- jestliže jste přecitlivělý(á) (alergický(á) na léčivou látku nebo na kteroukoliv další složku přípravku- přípravek ACC 200 NEO se nesmí podávat dětem mladším než 2 roky, obsah léčivé látky je přílišvysoký.Upozornění a opatřeníVelmi vzácně se v souvislosti se v souvislosti s užíváním acetylcysteinu objevily závažné kožní reakce(Stevensův-Johnsonův syndrom, Lyellův syndrom). Objeví-li se při užívání acetylcysteinu nově jakékolikožní nebo slizniční poruchy, neodkladně se poraďte s lékařem.Opatrnosti je třeba, pokud máte bronchiální astma nebo pokud jste trpěl(a) žaludečními nebodvanáctníkovými vředy.Při nesnášenlivosti histaminu má být léčba acetylcysteinem co nejkratší.Další léčivé přípravky a ACC 200 NEOProsím, informujte svého lékaře nebo lékárníka


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.