Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen ACC 200 NEO 200 mg 20 tablet

Léky

ACC 200 NEO 200 mg 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

ACC 200 NEO(Acetylcysteinum)šumivé tabletyPřečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.- Ponechte si příbalovou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ACC 200 NEO 200 mg 20 tablet koupíte i tady

Specifikace ACC 200 NEO 200 mg 20 tablet

Kategorie Léky
Výrobce SANDOZ
Nejnižší cena 59 Kč

ACC 200 NEO je mukolytikum. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Acetylcystein působí také antioxidačně, a tak podporuje obranné mechanismy organismu. Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu. ... a dál?

Produkt ACC 200 NEO 200 mg 20 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


ACC 200 NEO 200 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: ACC 200 NEO 200 mg 20 tablet
Výrobce: SANDOZ
Minimální cena: 59 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

ACC 200 NEO(Acetylcysteinum)šumivé tabletyPřečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci.- Pokud se do 5 dnů (u dětí do 3 dnů) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.Co naleznete v této příbalové informaci1. Co je ACC 200 NEO a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete ACC 200 NEO užívat3. Jak se ACC 200 NEO užívá4. Možné nežádoucí účinky5. Jak ACC 200 NEO uchovávat6. Obsah balení a další informace1. Co je ACC 200 NEO a k čemu se používáACC 200 NEO je mukolytikum.Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím snižuje vazkost hlenu a usnadňuje vykašlávání.Přípravek se užívá k léčbě všech akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem.Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od 6 let při onemocněních dýchacích cest jako jsou akutní zánět průdušek, hrtanu, průdušnice a chřipka a dráždivý kašel při nachlazení.Na doporučení lékaře, který určí i dávkování a délku léčby, se přípravek užívá u chronických zánětů průdušek, hrtanu, průdušnice, průduškového astmatu, bronchiolitidy (zánět průdušinek), mukoviscidózy (cystická fibróza, vrozená porucha zkapalňování hlenů), rozedmy plic, bronchiektázií (rozšíření průdušek), předoperačních a pooperačních stavů spojených s větší tvorbou vazkého hlenu v dýchacích cestách a při léčbě zánětu hrtanu, akutní i chronické sinusitidy (zánět vedlejších nosních dutin) a otitis media (zánět středního ucha) s výpotkem.Stránka 2 z 52. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete ACC 200 NEO užívatNeužívejte ACC 200 NEO- jestliže jste přecitlivělý(á) (alergický(á) na léčivou látku nebo na kteroukoliv další složku přípravku- přípravek ACC 200 NEO se nesmí podávat dětem mladším než 2 roky, obsah léčivé látky je přílišvysoký.Upozornění a opatřeníVelmi vzácně se v souvislosti se v souvislosti s užíváním acetylcysteinu objevily závažné kožní reakce(Stevensův-Johnsonův syndrom, Lyellův syndrom). Objeví-li se při užívání acetylcysteinu nově jakékolikožní nebo slizniční poruchy, neodkladně se poraďte s lékařem.Opatrnosti je třeba, pokud máte bronchiální astma nebo pokud jste trpěl(a) žaludečními nebodvanáctníkovými vředy.Při nesnášenlivosti histaminu má být léčba acetylcysteinem co nejkratší.Další léčivé přípravky a ACC 200 NEOProsím, informujte svého lékaře nebo lékárníka


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.