Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zvláštní soudní řízení

Učebnice/Odborná literatura

Zvláštní soudní řízení

Hodnocení: 1x
  • 4

Zvláštní soudní řízení - Miloslava Wipplingerová, Radka Zahradníková, Kristýna Spurná. Jak samy autorky v úvodu publikace uvádějí, bylo jejich cílem podat komplexní a ucelený výklad o zvláštních řízeních soudních upravených zákonem č. 292/2013 Sb., o zvláštních řízeních soudních, jehož účinnost je shodná s účinností ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Zvláštní soudní řízení
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zvláštní soudní řízení koupíte i tady

Specifikace Zvláštní soudní řízení

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 376 Kč

Jak samy autorky v úvodu publikace uvádějí, bylo jejich cílem podat komplexní a ucelený výklad o zvláštních řízeních soudních upravených zákonem č. 292/2013 Sb., o zvláštních řízeních soudních, jehož účinnost je shodná s účinností nového občanského zákoníku. Recenzent může s potěšením konstatovat, že se autorkám vytyčený cíl podařilo velmi zdařile naplnit. Problematika zvláštních řízení soudních je dnes upravena novým právním předpisem, který si vyžaduje i zpracování z hlediska studijního a výkladového. Na tuto » ... a dál?

Produkt Zvláštní soudní řízení

Zvláštní soudní řízení - parametry

Název produktu: Zvláštní soudní řízení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 376 Kč
Maximální cena: 430 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zvláštní soudní řízení - Miloslava Wipplingerová, Radka Zahradníková, Kristýna Spurná. Jak samy autorky v úvodu publikace uvádějí, bylo jejich cílem podat komplexní a ucelený výklad o zvláštních řízeních soudních upravených zákonem č. 292/2013 Sb., o zvláštních řízeních soudních, jehož účinnost je shodná s účinností nového občanského zákoníku. Recenzent může s potěšením konstatovat, že se autorkám vytyčený cíl podařilo velmi zdařile naplnit. Problematika zvláštních řízení soudních je dnes upravena novým právním předpisem, který si vyžaduje i zpracování z hlediska studijního a výkladového. Na tuto situaci autorky reagovaly a vyšly vstříc čtenáři tím, že svůj výklad stručně doplnily o hmotněprávní úpravu v občanském zákoníku, která je nová, a je proto nejenom vhodné, ale i potřebné spojit výklad hmotněprávního základu v občanském zákoníku s novou procesní úpravou. V tomto ohledu jde o jednu z předností této učební pomůcky, kterou by oponent rád vyzdvihl, neboť pomáhá čtenáři lépe pochopit předkládanou problematiku civilního nesporného řízení v souvislostech s občanským zákoníkem. Z recenzního posudku prof. JUDr. Vladimíra Plecitého, CSc. Zvláštní soudní řízení - Miloslava Wipplingerová, Radka Zahradníková, Kristýna Spurná od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Jádrem monografie je podrobný výklad obecné části zákona č. 292/2013 Sb. a následně pak pojednání o jednotlivých řízeních upravených v tomto zákoně. Zpracování těchto jednotlivých řízení se neomezuje pouze na procesní stránku a pro lepší pochopení účelu těchto řízení je řešena i hmotněprávní problematika. Autorky vyjadřují také názory de lege ferenda, týkající se některých problematických ustanovení. Miloslava Wipplingerová; Radka Zahradníková; Kristýna SpurnáOdesíláme 16.03.2015Wolters Kluwer 2015Kniha, čeština, 236 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.