Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zuzana Šnoblová, Vítězslav Němčák: Insolvenční správce

Učebnice/Odborná literatura

Zuzana Šnoblová, Vítězslav Němčák: Insolvenční správce

Hodnocení: 1x
  • 4

Insolvenční správce - Zuzana Šnoblová, Vítězslav Němčák . Publikace nabízí praktickou pomůcku pro přípravu ke zkouškám a zvláštním zkouškám insolvenčního správce. Popisuje organizační průběh těchto zkoušek – včetně upozornění na všechny úkony, které jsou uchazeči o tuto zkoušku povinni vykonat, zmiňuje také materiály ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Jaké má kniha
Insolvenční správce
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zuzana Šnoblová, Vítězslav Němčák: Insolvenční správce

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 456 Kč

Publikace: Insolvenční správce - Zuzana Šnoblová; Vítězslav Němčák. Publikace nabízí praktickou pomůcku pro přípravu ke zkouškám a zvláštním zkouškám insolvenčního správce. Popisuje organizační průběh těchto zkoušek – včetně upozornění na všechny úkony, které jsou uchazeči o tuto zkoušku povinni vykonat, zmiňuje také materiály sloužící k přípravě a možnosti obrany při neúspěšném složení těchto zkoušek. Druhá část publikace pak podává výklad k základním organizačním prvkům činnosti insolvenčních správců. Jedná se o » ... a dál?

Produkt Zuzana Šnoblová, Vítězslav Němčák: Insolvenční správce

Zuzana Šnoblová, Vítězslav Němčák: Insolvenční správce - parametry

Název produktu: Zuzana Šnoblová, Vítězslav Němčák: Insolvenční správce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 456 Kč
Maximální cena: 560 Kč
Ušetríte až: 104 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Insolvenční správce - Zuzana Šnoblová, Vítězslav Němčák . Publikace nabízí praktickou pomůcku pro přípravu ke zkouškám a zvláštním zkouškám insolvenčního správce. Popisuje organizační průběh těchto zkoušek – včetně upozornění na všechny úkony, které jsou uchazeči o tuto zkoušku povinni vykonat, zmiňuje také materiály sloužící k přípravě a možnosti obrany při neúspěšném složení těchto zkoušek. Druhá část publikace pak podává výklad k základním organizačním prvkům činnosti insolvenčních správců. Jedná se o vydání povolení k výkonu činnosti a související vznik a zánik práva k ní, uznávání odborné kvalifikace, seznam insolvenčních správců, otázky sídla, provozovny a přidělování věcí, možné správní delikty insolvenčních správců a roli ministerstva spravedlnosti při dohledu a kontrole nad jejich činností. Výklad je nastíněn rovněž k institutu hostujícího insolvenčního správce. Přílohou publikace jsou vzory podání a tématické okruhy otázek ke zkouškám. Insolvenční správce - Zuzana Šnoblová, Vítězslav Němčák od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Zuzana Šnoblová; Vítězslav NěmčákWolters Kluwer 2014Kniha, čeština, 284 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.