Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Zoltán Szabó: Runy Velká kniha

Knihy naučná literatura

Zoltán Szabó: Runy Velká kniha

Hodnocení: 1x
  • 4

Geniální syntéza praktické věštby s podrobným nahlížením na runy a germánské bohy, jakožto na živoucí symboly. Dnešní obliba runového písma tkví bezpochyby v jeho spojitostech s věšteckým uměním, málokdo si však dnes uvědomuje jejich hluboké kořeny v životní symbolice. Autor využívá svých důkladných znalostí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zoltán Szabó: Runy Velká kniha

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 221 Kč

Publikace: Runy - Velká kniha - Zoltán Szabó. "Knihou run" se autorovi podařila geniální syntéza mezi praktickou věštbou, která je vítanou pomocí v důležitých životních rozhodnutích, a podrobným nahlížením na runy a germánské bohy, jakožto na živoucí symboly. Publikace: Runy - Velká kniha - Zoltán Szabó. ... a dál?

Produkt Zoltán Szabó: Runy Velká kniha

Zoltán Szabó: Runy Velká kniha - parametry

Název produktu: Zoltán Szabó: Runy Velká kniha
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 221 Kč
Maximální cena: 370 Kč
Ušetríte až: 149 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Geniální syntéza praktické věštby s podrobným nahlížením na runy a germánské bohy, jakožto na živoucí symboly. Dnešní obliba runového písma tkví bezpochyby v jeho spojitostech s věšteckým uměním, málokdo si však dnes uvědomuje jejich hluboké kořeny v životní symbolice. Autor využívá svých důkladných znalostí matematiky, psychologie i astrologické praxe k tomu, aby dešifroval jednotlivé vikingské znaky v souvislém systému magického šestiúhelníku (bohové, strom života a kosmos run). V první části knihy autor představuje runy germánských bohů a poukazuje na spojení prastarých znaků s mýtickými postavami bohů. Hlavní část knihy tvoří 18 tzv. vikingských run v jednotlivých znázorněních. Tato runová řada se vyznačuje tím, že je "vyříznuta" z šesticípé hvězdy v šestiúhelníku, tedy zapadá do logického systému. Tak je pozice runy v každém jednotlivém popisu vtažena do celkové souvislosti se Stromem Života. Tímto způsobem se nám otevírá celý runový kosmos. Knihou run se autorovi podařila geniální syntéza mezi praktickou věštbou, která je vítanou pomocí v důležitých životních rozhodnutích, a podrobným nahlížením na runy a germánské bohy, jakožto na živoucí symboly. Autor: Zoltán Szabó

Nakladatelství: Fontána

Vazba: brožovaná

Počet stran: 239


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.