Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zdeňka Kozáková: Prevence sexuálního zneužívání dětí a ad

Učebnice/Odborná literatura

Zdeňka Kozáková: Prevence sexuálního zneužívání dětí a ad

Hodnocení: 1x
  • 4

Sexuální výchově a osvětě dětí a adolescentů se specifickými potřebami není v naší společnosti zatím věnována dostatečná pozornost. Obětí sexuálního zneužívání se může stát jakékoli dítě. Některé z dětí jsou však ohroženy více než jiné. Obecně platí názor, že zvýšená pravděpodobnost sexuálního zneužívání je u dětí, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71528
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zdeňka Kozáková: Prevence sexuálního zneužívání dětí a ad

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 99 Kč

Autor : MUDr. Miloš Velemínský, Iva Volfová, Zdeňka Kozáková, Sexuální výchově a osvětě dětí a adolescentů se specifickými potřebami není v naší společnosti zatím věnována dostatečná pozornost. Obětí sexuálního zneužívání se může stát jakékoli dítě. Některé z dětí jsou však ohroženy více než jiné. Obecně platí názor, že zvýšená pravděpodobnost sexuálního zneužívání je u dětí, které mají nízké sebehodnocení a jsou více závislé na okolí. Tato informační příručka je určena zejména pro rodiče dětí se specifickými » ... a dál?

Produkt Zdeňka Kozáková: Prevence sexuálního zneužívání dětí a ad

Zdeňka Kozáková: Prevence sexuálního zneužívání dětí a ad - parametry

Název produktu: Zdeňka Kozáková: Prevence sexuálního zneužívání dětí a ad
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 99 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sexuální výchově a osvětě dětí a adolescentů se specifickými potřebami není v naší společnosti zatím věnována dostatečná pozornost. Obětí sexuálního zneužívání se může stát jakékoli dítě. Některé z dětí jsou však ohroženy více než jiné. Obecně platí názor, že zvýšená pravděpodobnost sexuálního zneužívání je u dětí, které mají nízké sebehodnocení a jsou více závislé na okolí. Tato informační příručka je určena zejména pro rodiče dětí se specifickými potřebami, pracovníky pomáhajících profesí a studenty souvisejících oborů. Autor : Zdeňka Kozáková, Iva Volfová, MUDr. Miloš Velemínský, Druh sortimentu : eKniha, Prevence sexuálního zneužívání dětí a ad, Jazyk : Čeština, Počet stran : 76


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.