Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zdeňka Kastlová: Nebojte se němčiny

Učebnice/Odborná literatura

Zdeňka Kastlová: Nebojte se němčiny

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Učebnice je určena jako doplňkový materiál pro výuku němčiny dětí se specifickými vývojovými poruchami učení na 1. stupni základních škol. Nejedná se o standardní učebnici, podle které by se ve 4. a 5. ročnících soustavně vyučovalo, ale o pracovní listy, zaměřené zejména na nejčastější chyby a problémy žáků, plynoucí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeňka Kastlová: Nebojte se němčiny koupíte i tady

Specifikace Zdeňka Kastlová: Nebojte se němčiny

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 76 Kč

Podtitul: Metodická příručka obsahuje klíč ke všem cvičenímAutor: Zdeňka KastlováISBN: 80-7238-313-2Počet stran: 56Rozměry: 205,0 x 140,0 x 0,0 ... a dál?

Produkt Zdeňka Kastlová: Nebojte se němčiny

Zdeňka Kastlová: Nebojte se němčiny - parametry

Název produktu: Zdeňka Kastlová: Nebojte se němčiny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 76 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Učebnice je určena jako doplňkový materiál pro výuku němčiny dětí se specifickými vývojovými poruchami učení na 1. stupni základních škol. Nejedná se o standardní učebnici, podle které by se ve 4. a 5. ročnících soustavně vyučovalo, ale o pracovní listy, zaměřené zejména na nejčastější chyby a problémy žáků, plynoucí z jejich poruch učení. Autorka zde promítla svou bohatou zkušenost s dětmi postiženými nejrůznějšími poruchami a zařazenými buď ve specializovaných třídách nebo integrovanými ve třídách běžných. Přepokládá se tvůrčí práce učitelů s danými cvičeními, protože se obvykle ve školách nesetkávají s dětmi s izolovanou poruchou, ale ve většině případů se jedná o vady kombinované s různým stupněm postižení v různých oblastech. Cílem je náprava těchto vad v samém počátku procesu výuky německého jazyka, s možností postupného přechodu takto postižených žáků na běžný režim vyučování. Metodická příručka obsahuje podrobný metodický návod ke všem kapitolám, další tipy a náměty pro zpestření výuky, určení stupně obtížnosti jednotlivých cvičení, klíč ke všem cvičením. Struktura knihy: 200 pracovních listů formátu A4 s veselými ilustracemi Jiřího Tyllera cvičení na pracovních listech nejsou řazena podle obtížnosti kapitoly jsou uspořádány podle tematických celků počínaje vyvozením slov z obrázků, přes čtení písmen, slabiky, slova, dvojice slov, slovosled až po tvoření vět, jednoduchý dopis či krátkou pohádku předpokládá se výběr cvičení učitelem podle konkrétní poruchy a s pomocí metodické příručky, kde bude každému cvičení přiřazen stupeň obtížnosti v knize nejsou oddělena cvičení pro 4. a 5. ročník ZŠ, jejich výběr se vždy odvíjí od konkrétní poruchy žáka pracovní listy jsou určeny k přímému vpisování bez použití zvláštního sešitu Nebojte se němčiny - Zdeňka Kastlová


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.