Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Zdeňka Kastlová: Nebojte se angličtiny

Učebnice/Odborná literatura

Zdeňka Kastlová: Nebojte se angličtiny

Hodnocení: 1x
  • 4

Metodická příručka k učebnici Nebojte se angličtiny. doplňkový materiál pro výuku angličtiny u žáků s poruchami učení na základní škole možnost výběru cvičení podle druhu a rozsahu poruchy motivující ilustrace různorodost a variabilita aktivit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Zdeňka Kastlová: Nebojte se angličtiny

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 99 Kč

Metodická příručka k učebnici Nebojte se angličtiny. doplňkový materiál pro výuku angličtiny u žáků s poruchami učení na základní škole možnost výběru cvičení podle druhu a rozsahu poruchy motivující ilustrace různorodost a variabilita aktivit metodická doporučení a řešení V současné době se čím dál víc učitelů setkává ve své praxi s dětmi, které se potýkají s poruchami učení. Nebojte se angličtiny » ... a dál?

Produkt Zdeňka Kastlová: Nebojte se angličtiny

Zdeňka Kastlová: Nebojte se angličtiny - parametry

Název produktu: Zdeňka Kastlová: Nebojte se angličtiny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 99 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Metodická příručka k učebnici Nebojte se angličtiny.

doplňkový materiál pro výuku angličtiny u žáků s poruchami učení na základní škole možnost výběru cvičení podle druhu a rozsahu poruchy motivující ilustrace různorodost a variabilita aktivit metodická doporučení a řešení

V současné době se čím dál víc učitelů setkává ve své praxi s dětmi, které se potýkají s poruchami učení. Nebojte se angličtiny je dvousetstránkový doplňkový materiál, který učitel může využít během výuky angličtiny na základní škole, a to jednak ve speciálních třídách, tak i ve třídách, kde jsou žáci s poruchami integrováni. Význam doplňkových materiálů roste v souvislosti s plánovaným rozšířením povinné výuky cizího jazyka.

Pracovní listy jsou určeny zejména pro počáteční výuku jazyka, ale mnohé z aktivit lze využít i na druhém stupni ZŠ podle individuálních potřeb žáků. Autorka využila své mnohaleté zkušenosti s výukou žáků s poruchami učení.

Pracovní listy obsahují různorodé aktivity zaměřené na psanou, zvukovou i obsahovou stránku jazyka a na propojení těchto tří rovin. Vše je doplněné přátelskými ilustracemi Jiřího Tyllera.

Učitel má možnost volit z méně či více náročných úkolů podle potřeb žáků, například čtení písmen, slov a vět, psaní písmen, slov a vět, rozlišování písmen, záměna písmen, tvoření nových slov, rozlišování slov, zkracování slov, spojování slabik, hledání rýmů, řazení podle abecedy, řazení na základě smyslu, přiřazování členů, slovosled, cvičení zrakového rozpětí, pravolevá orientace, zápis čísel, počítání, zápis dat atd. Pracovní listy jsou určeny k přímému vpisování bez použití zvláštního sešitu. Součástí sady je příručka učitele, obsahující základní pokyny pro práci s dětmi s poruchami učení a dále konkrétní návod pro práci s jednotlivými listy a řešení úkolů. Příručka učitele je nedílnou součástí učebnice Nebojte se angličtiny, určené pro výuku dětí se specifickými poruchami učení. Učitelům přináší metodický návod k jednotlivým kapitolám v učebnici, tipy pro práci s cvičeními a podrobný klíč ke všem úkolům. Autorka zde promítla svou bohatou zkušenost s dětmi postiženými nejrůznějšími poruchami, zařazenými buď ve specializovaných třídách, nebo integrovaných ve třídách běžných. Za nejeefektivnější je náprava považována ve 4. a 5.ročníku ZŠ, inspiraci však v této publikaci určitě najdou i učitelé na druhém stupni. Nebojte se angličtiny - příručka učitele - Zdeňka Kastlová. Nebojte se angličtiny - příručka učitele - Zdeňka Kastlová od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Podtitul: Příručka pro učitele, klíčAutor: Zdeňka KastlováRok vydání­: 2006Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 80-7238-523-2Počet stran: 64Rozměry: 212,0 x 150,0 x 5,0 Nebojte se angličtiny Přír.uč. - Příručka pro učitele, klíč - FRAUS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 64 str.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.