Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Zdeňka Engelthalerová, Hana Dvořáková: Tělesná výchova na 1. stupni základní školy

Knihy

Zdeňka Engelthalerová, Hana Dvořáková: Tělesná výchova na 1. stupni základní školy

Hodnocení: 0x
  • 4

Škola je dnes konfrontována s novými, naléhavými úkoly vyplývajícími především z vývojové dynamiky soudobé společnosti a potýká se s novými názory a zjištěními v oblasti pedagogiky, oborových didaktik, psychologie efektivního učení a vzdělávání. Výrazně je ovlivněna proměnou edukační reality, vyvolanou rozvojem ve ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.9336
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Tělesná výchova na 1. s..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Zdeňka Engelthalerová, Hana Dvořáková: Tělesná výchova na 1. stupni základní školy koupíte i tady

Specifikace Zdeňka Engelthalerová, Hana Dvořáková: Tělesná výchova na 1. stupni základní školy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 230 Kč

Kniha – autor Hana Dvořáková; Zdeňka Engelthalerová, 276 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Škola je dnes konfrontována s novými, naléhavými úkoly vyplývajícími především z vývojové dynamiky soudobé společnosti a potýká se s novými názory a zjištěními v oblasti pedagogiky, oborových didaktik, psychologie efektivního učení a vzdělávání. Výrazně je ovlivněna proměnou edukační reality, vyvolanou rozvojem ve sféře informačních a komunikačních technologií. S novými základními dokumenty dochází k posunům v » ... a dál?

Produkt Zdeňka Engelthalerová, Hana Dvořáková: Tělesná výchova na 1. stupni základní školy

Zdeňka Engelthalerová, Hana Dvořáková: Tělesná výchova na 1. stupni základní školy - parametry

Název produktu: Zdeňka Engelthalerová, Hana Dvořáková: Tělesná výchova na 1. stupni základní školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 230 Kč
Maximální cena: 314 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Škola je dnes konfrontována s novými, naléhavými úkoly vyplývajícími především z vývojové dynamiky soudobé společnosti a potýká se s novými názory a zjištěními v oblasti pedagogiky, oborových didaktik, psychologie efektivního učení a vzdělávání. Výrazně je ovlivněna proměnou edukační reality, vyvolanou rozvojem ve sféře informačních a komunikačních technologií. S novými základními dokumenty dochází k posunům v cílech, pojetí oborů i k požadavkům na změny obsahu, forem i metod. I za čtvrtstoletí platnosti programu nejsou mnohá očekávání naplněna ani v práci učitelů ani v jejich přípravě. Vzdělávání učitelů pro 1. stupeň je multioborové, a tedy široké a různorodé, proto vyučování oboru tělesná výchova může být pro mnohé z těchto učitelů problematické. Cílem této publikace je formulovat praktické možnosti vyučování oboru tělesná výchova na 1. stupni základní školy v současných souvislostech. Tělesná výchova na 1. stupni základní školy - Hana Engelthalerová, Zdeňka Dvořáková od authora Hana

Engelthalerová, Zdeňka Dvořáková a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.